Promocje na gry planszowe i wszystkie aplikacje z okazji UK Games Expo!

W ten weekend przygotowaliśmy dla Was specjalne weekendowe oferty z okazji UK Games Expo. Śledźcie promocje w naszym sklepie punktualnie o 8 rano w sobotę i niedzielę oferta zostanie zmieniona!

Każdego dnia mamy dla was nową ofertę

Z okazji UK Games Expo , które odbywa się w ten weekend, przygotowaliśmy szereg wydarzeń, które będziecie mogli śledzić poprzez nasze kanały na YouTube i Twitchu. Konwent odbywa się w całości po angielsku, więc jeśli tylko posługujesz się tym językiem, zapraszamy serdecznie do dołączenia do nas podczas naszych transmisji na żywo. Mamy wielu fanów na całym świecie, dla których przygotowaliśmy garść ciekawych atrakcji!

Aktualne promocje w sklepie można śledzić klikając poniżej

Ponadto wszystkie nasze aplikacje można obecnie kupić taniej! Sprawdź aktualne oferty na Google Play Store oraz Apple Store.

No comments yet.

Leave Your Reply

O nas

Portal Games jest działającym na polskim rynku od 1999 roku wydawcą gier planszowych. Wśród naszych najsłynniejszych tytułów znajdują się gry Robinson Crusoe, Osadnicy: Narodziny Imperium oraz Detektyw.

Nasz Twitter

RT @pbookownik: #recenzjaNaPięćgwiazdek 🤓 Detektyw Sezon 1 od @Portal_pl 👍 https://t.co/HGOmWztEKP
@ChojrakTheCat Tak, miesiące temu. Aktualny status realizacji tego projektu: https://t.co/6rQIE316OK W tym tygodni… https://t.co/9RGwBaw3jW

Newsletter