Kończy się promocja Jesienne Granie, nadchodzi świąteczna wyprzedaż oraz Black Week

Warto zerknąć do naszego sklepu Portal Games i zgarnąć gry, które jeszcze tylko przez kilka dni będą w promocji. Teraz masz idealną okazję do skompletowania gier na jesień, a już od przyszłego tygodnia uruchamiamy promocję na inne tytuły! Nadchodzi czas wielkich zniżek sięgających ponad 60 procent, w tym świąteczna promocja oraz Black Week!

  • Kategoria Jesienne Granie w naszym sklepie zostanie zamknięta w ten czwartek, 19.11. Z tej okazji do czwartku włącznie gry w tej kategorii kupisz jeszcze taniej!
  • Promocja świąteczna potrwa od piątku 20.11 aż do ostatnich wysyłek i zamknięcia magazynu tuż przed Świętami. W tej promocji znajdziesz zestawy w szalenie niskich cenach z prezentami od Portal Games! Szczegóły już niebawem.
  • Black Friday jest dla amatorów. My świętujemy Black Week! W dniach 23-30.11 wybrane gry będzie można kupić w naszym sklepie nawet o 63% taniej! Szczegóły już niebawem.

We wszystkich trzech powyższych promocjach znajdziesz zupełnie inne gry, więc warto zainteresować się każdą z wyprzedaży. 

Dodatkowo pamiętaj, że masz ostatnie dni (tylko do 23.11) na zamówienie kolekcjonerskiej edycji Neuroshima HEX! Rok Molocha z dużym popiersiem Borgo oraz pięknie wydanym Artbookiem, o czym więcej możesz przeczytać tutaj:

Edycja kolekcjonerska Neuroshima Hex! Rok Molocha z popiersiem Borgo i Artbookiem tylko do 23.11

Jesienne Granie 

Planszówki w kategorii Jesienne Granie są idealne na spędzenie przy nich wieczorów w gronie rodziny i znajomych, gdy pogoda nie rozpieszcza. Wybraliśmy tytuły zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych. Wszystkie znajdziesz tutaj:

Wszystkie gry w tej kategorii objęliśmy dodatkową promocją do czwartku 19.11 włącznie. Potem zaczną się nowe promocje. Teraz jest ostatnia szansa, żeby gry na jesień kupić taniej. Nie będą już na pewno tańsze aż do Świąt. Warto się pospieszyć!

Poniżej przykładowe gry w kategorii Jesienne Granie.

Promocja świąteczna

Już od tego piątku, 20.11, przez około miesiąc będzie trwała promocja świąteczna. Kończymy ją wraz z zamknięciem magazynu i ostatnimi wysyłkami przed Bożym Narodzeniem.

Dlaczego promocja zaczyna się już teraz?

Wiemy, jak wygląda obecna sytuacja, ten rok nie przypomina żadnego innego. Zapewne więcej osób zdecyduje się na zakupy przez internet, a to może skutkować długim czasem oczekiwania na paczkę. Jeśli chcesz mieć pewność, że gry dotrą na Mikołajki lub Boże Narodzenie, zamów je wcześniej. Wychodzimy naprzeciw potrzebom naszych fanów. Chemy, by wasze paczki dotarły bezpiecznie pod choinkę. Nam także łatwiej będzie wysłać zamówienia rozłożone w czasie. Zachęcamy do zamówień już od piątku.

Co będzie w promocji świątecznej?

Przygotowaliśmy dla was zestawy z prezentami. Tak, do każdego z nich dodajemy jedną grę od siebie, a do tego mały upominek! Zestawy będą wyglądały następująco:

Bardzo znany bestsellerowy tytuł + druga gra GRATIS + minipromki od Portal Games w prezencie.

Promkami będą np. dodatkowe karty i niewielkie dodatki do popularnych gier.

Black Week

Black Friday, czyli dzień największych wyprzedaży w Stanach, zawsze przypada na piątek po Święcie Dziękczynienia (w tym roku 27.11), a promocje trwają aż do poniedziałku (Cyber Monday). Zwyczaj przyszedł też do Europy, a my jak co roku przygotowaliśmy przedświąteczne wietrzenie magazynów. W Portal Games promocja potrwa cały tydzień. Black Week już w dniach 23-30.11, czyli od poniedziałku do poniedziałku! 

Jakie gry z jakimi zniżkami kupię podczas Black Week?

Z okazji Black Week będziesz mógł kupić taniej inne gry, niż te z promocji Jesienne Granie oraz inne gry niż w promocji świątecznej. To znaczy, że każdą z tych wyprzedaży powinieneś się zainteresować. W promocji będą nasze bestsellery, świetnie przyjęte tytuły, gry rodzinne, szybkie gry, a nawet niezwykle atrakcyjny tytuł z tego roku. Pełna lista już niebawem.

Gry będą tańsze średnio o połowę względem ich standardowej ceny detalicznej. Rabaty będą wynosić 55, 60, a nawet 63 procent!     

No comments yet.

Leave Your Reply

O nas

Portal Games jest działającym na polskim rynku od 1999 roku wydawcą gier planszowych. Wśród naszych najsłynniejszych tytułów znajdują się gry Robinson Crusoe, Osadnicy: Narodziny Imperium oraz Detektyw.

Nasz Twitter

RT @angryboardgamer: Dodatek Nie zazna spokoju, kto przeklęty do #Zombicide @Portal_pl już w poniedziałek w sklepach. Szczegóły: https://t.…
⏰Uwaga, topka komercyjna: Top gier Portalu, które znajdziesz za półdarmo w promocji na Black Week… https://t.co/bwHffln5Fp
RT @angryboardgamer: Ostatnie dni przedsprzedaży limitowanej edycji gry @Portal_pl #NeuroshimaHEX wraz z bonusami. ⏱⏱⏱ 🔥Szczegóły🔥https://t…

Newsletter