Promocja na książki Portal Games

Graczu! Nie możesz przegapić promocji na nasze książki: podręczniki RPG, zbiory artykułów dla Mistrzów Gry i badaczy oraz przewodniki po projektowaniu gier czekają! Obecnie książki w naszym sklepie są przecenione, co możesz tam znaleźć?

Neuroshima Miami

W naszym sklepie pojawił się dodruk podręcznika RPG do Neuroshimy. Miami to dodatek, który na 196 stronach zawiera opisy nowych przygód, lokacji (w tym świetne opisy Florydy), zależności frakcji i sprzętu.

Neuroshima Nowy Jork

Kolejnym dodrukiem do kultowego RPG jest Neuroshima Nowy Jork. To prawdziwy kocioł na 128 stronach dla miłośników niezłej jatki, a w nim bezlik enklaw, mutki, szczury, ruiny i szczeliny.

Zarówno dodatek Nowy Jork jak i Miami kupisz w cenie 28 zamiast 35 zł. Taką samą promocją objęte są także inne dodatki do Neuroshimy: Krew i Rdza I i II, Ruiny, Bohater (2, 3, Maxx), Bestiariusz oraz dodatek do podręcznika dla MG. Podręcznik Neuroshima edycja 1.5 przeceniony jest z 60 na 48 zł. Sprawdź ceny klikając w ikony okładek. Wszystkie książki znajdziesz klikając w „kup teraz” poniżej.

The Best of Magazyn Portal

Od 1999 r. drukowaliśmy Magazyn Portal, który dziś uchodzi już za kultowy wśród graczy RPG. Były tam artykuły dla Mistrzów Gry i porady dla graczy, były opisy systemów i podpowiedzi fabularne. Wydawaliśmy tę kopalnię wiedzy o RPG siłami trzech zapaleńców: Trzewika, Główki i Oracza. Teraz powraca ona w wielkim stylu w pierwszym tomie antologii, która lipcu miała swoją premierę. Sprawdź promocję!

De profundis

System autorstwa Michała Oracza inny niż wszystkie, a więc i podręcznik nie przypomina klasycznego podręcznika RPG, a samo jego czytanie jest niebywałą rozrywką również dla wchodzących w świat gier fabularnych. Epistolarną przygoda w świecie H. P. Lovecrafta znanym miłośnikom Zewu Cthulhu, można przenieść w inne systemy, czasy i na różne sposoby komunikacji. W trzecim wydaniu, które miało premierę w tym roku, znajdziecie zarówno rozszerzenie (tryb mailowy), materiały Cadracha (pakiet tekstów doświadczonego gracza de profundis) jak i przeniesienie de profundis na inne światy.

No comments yet.

Leave Your Reply

O nas

Portal Games jest działającym na polskim rynku od 1999 roku wydawcą gier planszowych. Wśród naszych najsłynniejszych tytułów znajdują się gry Robinson Crusoe, Osadnicy: Narodziny Imperium oraz Detektyw.

Nasz Twitter

RT @angryboardgamer: Dodatek Nie zazna spokoju, kto przeklęty do #Zombicide @Portal_pl już w poniedziałek w sklepach. Szczegóły: https://t.…
⏰Uwaga, topka komercyjna: Top gier Portalu, które znajdziesz za półdarmo w promocji na Black Week… https://t.co/bwHffln5Fp

Newsletter