Premiery października od Portal Games: 6 wyczekiwanych tytułów

W październiku czekają na was premiery 6 nowych tytułów od Portal Games. Wydajemy dodatek do Podwodnych Miast, 3 nowe gry z serii Zachodnich Królestw, a pod koniec miesiąca Skrzynię Skarbów do Robinsona Crusoe i rozszerzenie do gry Monolith Arena: Golemy.

Czytaj także: Przedsprzedaże pięciu nowych gier i dodatków! W tym jeden nieogłaszany wcześniej tytuł

Podwodne Miasta: Nowe Odkrycia – premiera 15 października

Nowe Odkrycia to dodatek do ciężkiej gry ekonomicznej Podwodne Miasta. Gracze stawiają liczne budynki pod powierzchnią oceanu i łączą je siecią łączących je tuneli. Gra nagradza dobre planowanie rozgrywki i dopasowywanie kart do pól akcji.

Architekci Zachodniego Królestwa: Wiek Rzemieślników – premiera 22 października

22 października premiera gier i dodatków z serii Zachodnich Królestw. Rozszerzenie do Architektów ZK, Wiek Rzemieślników wprowadza rzemieślników liczących się jako 2 zwykłych robotników, ale też 2 nowe akcje, karty pomocników i budynków.

Wicehrabiowie Zachodniego Królestwa – premiera 22 października

Kolejna podstawowa wersja gry z serii Zachodnich Królestw, z pięknym centralnie osadzonym na planszy zamkiem. Daje możliwość punktowania na wiele sposobów, m.in.: stawianie budynków, przepisywanie manuskryptów, czy pracę w zamku.

Kronki Zachodniego Królestwa– premiera 22 października

Niezwykłe rozszerzenie będące dodatkiem do Architektów, Paladynów i Wicehrabiów Zachodniego Królestwa. Gracze mogą rywalizować w kampanii grając w te gry kolejno lub też wybrać tryb kooperacyjny każdej z gier dodając nowe komponenty. To jak dwie gry w jednym pudełku.

Robinson Crusoe: Skrzynia Skarbów – premiera 29 października

Zbiór wszystkich wydanych do tej pory promosek do Robinsona Crusoe, wliczając w to dodatkowe scenariusze, karty, a także planszetki graczy. Znajdują się w nim m.in. usprawnienia schronienia czy karty opisujące przygody podczas polowania. Kupując w przedsprzedaży, otrzymujesz atrakcyjne znaczniki (w tym pożywienia i drewna) wykonane z żywicy. 

Monolith Arena: Golemy – premiera 29 października

Ten dodatek do Monolith Arena wprowadza nową frakcję Golemów. Ich budowa pozwala się znacznie wzmocnić, ale niesie wiele ograniczeń. W pudełku znajdują się nowe dwustronne żetony czempionów wznoszone dzięki obecności Konstruktorów, które zamiast otrzymywania ran są uszkadzane.

No comments yet.

Leave Your Reply

O nas

Portal Games jest działającym na polskim rynku od 1999 roku wydawcą gier planszowych. Wśród naszych najsłynniejszych tytułów znajdują się gry Robinson Crusoe, Osadnicy: Narodziny Imperium oraz Detektyw.

Nasz Twitter

I wszystko jasne 😍 #portalgames #zapowiedzi2021 https://t.co/sWACjv0iLx
Bez komentarza ;) #portalcon https://t.co/bOd9MGhfVA https://t.co/bKx2nH6YhQ
Jak każdego roku gramy razem z WOŚP❤️ #WOŚP #gramycharytatywnie Wszystkie aukcje 👇 https://t.co/Xq3vKYatPl https://t.co/NMiJGEGQZk

Newsletter