Dziś premiery Neuroshimy: Last Aurora oraz Czółka Junior

Już dziś premiery dwóch świetnych tytułów: na półki trafiła wciągająca Neuroshima: Last Aurora wraz z dodatkiem oraz towarzyska gra dla całej rodziny: Czółko Junior.

Neuroshima: Last Aurora to gra idealna dla miłośników strategii i walki o przetrwanie w świecie postapo. Prowadzisz w niej swój konwój poprzez skutą lodem i skażoną radioaktywnym pyłem krainę walcząc z przeciwnościami. Cel jest jeden: po drodze do ostatniej deski ratunku, jakim jest lodołamacz Aurora, zebrać jak najwięcej punktów. Aurora przybije do brzegu już niebawem, ale tylko jeden, ostatni raz. 

Dziś poświęcimy grze jeszcze jeden, osobny tekst.

Czytaj także: 

Blog: Rozgrywka solo w Neuroshima – Last Aurora


Neuroshima: Last Aurora – zdjęcia, instrukcja, gameplay i wrażenia z rozgrywki 

 

Czółko Junior to popularna gra towarzyska od wydawnictwa 2Pionki w wersji dla całej rodziny. W Czółku umieszczamy przy swoim czole kartę z hasłem, którego nie widzimy, ale widzą je inni gracze. Naszym zadaniem jest odgadnąć, co przedstawia hasło. Czółko Junior zawiera karty z prostymi ilustracjami, dzięki którym w zabawie będą mogły uczestniczyć także najmłodsze dzieci. Każda karta zawiera też opis, by rozwiać ewentualne wątpliwości co do hasła na ilustracji.

Czytaj także: Czółko Junior. Zobacz zdjęcia i instrukcję!

No comments yet.

Leave Your Reply

O nas

Portal Games jest działającym na polskim rynku od 1999 roku wydawcą gier planszowych. Wśród naszych najsłynniejszych tytułów znajdują się gry Robinson Crusoe, Osadnicy: Narodziny Imperium oraz Detektyw.

Nasz Twitter

Wczoraj ujawniliśmy taki tytuł 😋Czekacie na więcej? 😎 https://t.co/bOd9MGhfVA https://t.co/af5UglDiU3
Blisko, coraz bliżej... ;) https://t.co/bOd9MGhfVA https://t.co/W2Nm222GRK
Coraz bliżej do Portalconu 😃#hadrianswall #portalgames https://t.co/SyiUSfbZQU

Newsletter