Premiera gry Detektyw: Sezon 1. Najbardziej wyczekiwany tytuł tego roku od Portal Games

Już dziś premiera gry Detektyw: Sezon Pierwszy. To najważniejszy tytuł tego roku od Portal Games, autorstwa Ignacego Trzewiczka, Marzeny Nowak-Trzewiczek i Weroniki Spyry. Sezon Pierwszy to w pełni samodzielna gra z serii Detektyw, w której gracze wspólnie rozwiązują zagadki trzech tajemniczych zbrodni.

Detektyw – Sezon Pierwszy to samodzielna gra na bazie bestsellera Portal Games – Detektywa: Kryminalnej Gry Planszowej. To zestaw 3 osobnych spraw, które można rozwiązywać w dowolnej kolejności. Każda zabierze was w inne miejsce i wprowadzi w kryminalną zagadkę w innym stylu. Detektyw: Sezon 1 to w pełni kooperacyjna gra dla 1-5 graczy, która zamieni wasze spotkania przy stole w fascynujące śledztwa.

Sezon 1 wprowadza gry detektywistyczne w nowy wymiar: można dosłownie stać się śledczym i rozwiązywać zagadki, posiadając podobną wiedzę jak będący na miejscu zbrodni detektyw. Zachęcamy zarówno fanów serii jak i tych, którzy jeszcze po nią nie sięgnęli, by podjęli wyzwanie jakie rzucają trzy nowe sprawy w Sezonie 1. Jest to uproszczczona wersja względem Detektywa: Kryminalnej Gry Planszowej: śledztwa nie tworzą kampanii, łatwiej więc rozegrać pojedynczy scenariusz bez konieczności śledzenia sieci powiązań między sprawami. W Sezonie 1 zawarliśmy też tylko jeden rodzaj znaczników, a także jedną linię czasową. Można skupić się na istocie gry, a jest nią rozwikłanie detektywistycznych zagadek.

No comments yet.

Leave Your Reply

O nas

Portal Games jest działającym na polskim rynku od 1999 roku wydawcą gier planszowych. Wśród naszych najsłynniejszych tytułów znajdują się gry Robinson Crusoe, Osadnicy: Narodziny Imperium oraz Detektyw.

Nasz Twitter

@dweller_13 @neuroshimahexpl By @GamePendragon We're at Portal are making the Polish edition only
RT @neuroshimahexpl: Doczekaliśmy się ogłoszenia oficjalnej daty premiery gry Last Aurora osadzonej w świecie Neuroshimy, i na szczęście ni…
RT @TrybSolo: This is how “Age if Artisans” for “Architects of the West Kingdom” looks on the table 🤩 A great expansion! #trybsolo #boardg…

Newsletter