PREMIERA: Iron Gang, Rising 5 oraz nowe promoski!

Tak wiele okazji, tak wiele nowych produktów! Tuż za nami Halloween i premiera Bloodborna, a dziś i przez cały weekend nasza ekipa będzie na Falkonie, gdzie premierę mają Iron Gang oraz Rising 5… ale to nie wszystko!


Iron Gang – nowa armia do Neuroshimy HEX! 3.0 jest już w sprzedaży! Świętujcie z nami premierę na Falkonie i przyjdźcie zagrać w turnieju eliminacyjnym do Mistrzostw Polski 2017!

Rozjedźcie swoich przeciwników motorami i dobijcie łańcuchami – nadszedł czas panowania żelaznego gangu!

https://rebrand.ly/Iron-Gang


Z okazji Falkonu mamy przyjemność ogłosić premierę wspaniałej gry familijnej Rising 5: Runy Asteros, w której do pięciu graczy będzie współpracować, by odgadnąć kod! Dedukcja, decyzje i odrobina szczęścia umożliwią wam rozgryzienie mistycznych run, które pieczętują więzienie dla pradawnych potworów.

Rising 5 to rodzinna gra o prostych zasadach i ślicznych ilustracjach, gwarantująca mnóstwo dobrej zabawy! Na potrzeby gry stworzona została też specjalna aplikacja ułatwiająca rozgrywkę, do pobrania na urządzenia mobilne.

https://rebrand.ly/Rising5


Mamy dla Was kilka nowych promosek, do starych klasyków i nadchodzących hitów – wszystkie w języku polskim!

Dyplomacja (Osadnicy: Narodziny Imperium) – wypowiadaj wojny, werbuj ludzi, zawieraj umowy z budynkami frakcyjnymi przeciwnika i ściągaj z niego za to podatki!
https://rebrand.ly/Dyplomacja

Ogród z Ziołami i Zagroda (Robinson Crusoe: Przygody na Przeklętej Wyspie) – uprawiaj lecznicze zioła i hoduj zwierzęta, by się pożywić! Uwaga, to promoska odrobinę ułatwia rozgrywkę, zastanówcie się dobrze, czy jesteście na gotowi!
https://rebrand.ly/OgrodiZagroda

Ekstra Kafle obszarów (Pierwsi Marsjanie: Przygody na Czerwonej Planecie) – odkrywaj nowe obszary Marsa, nowe próbki i zagrożenia!
https://rebrand.ly/EkstraKafle

Unikatowy Neuroshimowy Kubek dla edycji 3.0!
https://rebrand.ly/KubekNeuroshima

Share this

Komentarze są wyłączone.