Premiera Blood Rage – dodruk już w sklepach

Dodruk Blood Rage już w naszym sklepie i dobrych sklepach z planszówkami! To pięknie wydana gra figurkowa area control, w której podczas dynamicznej rozgrywki gracze starają się obrać najlepszą strategię do zwycięstwa.

Blood Rage jest jednym z bestsellerów Portal Games i na stałe zagościł na stołach wielu graczy. Wyróżnia się dynamiką i brakiem konieczności długiego oczekiwania na swój ruch, ale także możliwością obrania różnych dróg do zwycięstwa. Nie zawsze ten, kto wygrywa bitwę, wygrywa i wojnę, a w Blood Rage można mądrze poświęcać jednostki dla zdobywania punktów.

W grze brak jest losowości, a draft kart na początku każdej epoki powoduje, że możemy dedukować jakie karty i jakie strategie obierają nasi przeciwnicy. Dla wszystkich wprawionych graczy jest to zdecydowanie produkt co najmniej do sprawdzenia i ogrania, a  gwarantujemy – na półkach wielu z was zostanie na stałe. 

No comments yet.

Leave Your Reply

O nas

Portal Games jest działającym na polskim rynku od 1999 roku wydawcą gier planszowych. Wśród naszych najsłynniejszych tytułów znajdują się gry Robinson Crusoe, Osadnicy: Narodziny Imperium oraz Detektyw.

Nasz Twitter

RT @pbookownik: #recenzjaNaPięćgwiazdek 🤓 Detektyw Sezon 1 od @Portal_pl 👍 https://t.co/HGOmWztEKP
@ChojrakTheCat Tak, miesiące temu. Aktualny status realizacji tego projektu: https://t.co/6rQIE316OK W tym tygodni… https://t.co/9RGwBaw3jW

Newsletter