Praca w Portalu

Portal Games to jedno z największych wydawnictw w Polsce. Od dwudziestu lat wydajemy z sukcesem gry planszowe i rpg. Nasze gry są pełne pięknych grafik i komponentów z najwyższej półki. Współpracujemy z najbardziej znanymi ilustratorami a nasze gry są w czołówce najlepszych gier na świecie.

Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:

  • Marketingowiec
  • Projektant Graficzny

Marketingowiec

O Tobie

Jeżeli marketing to twoja pasja, potrafisz samodzielnie kreować kampanie marketingowe i rozumiesz, że projekt zaczyna się od pomysłu a kończy na efekcie – to mamy dla ciebie ofertę pracy.

Kwalifikacje i umiejętności:

  • Biegła znajomość języka angielskiego,
  • Podstawowa znajomość praktyk SEO i ASO, PPC Advertising
  • Biegła znajomość systemu WordPress,
  • Doświadczenie w opracowywaniu strategii pozyskiwania klientów oraz użytkowników,
  • Znajomość narzędzia Google Analytics oraz Google Tag Manager na poziomie zaawansowanym,
  • Znajomość narzędzia Google Adwords na poziomie zaawansowanym,
  • Znajomość narzędzia FB Ads Manager na poziomie zaawansowanym,
  • Dobra organizacja pracy
  • Doświadczenie w nadzorowaniu projektów
  • Umiejętność tworzenia procedur pracy
  • Analiza danych i kontrola rezultatów
  • Znajomość najnowszych trendów i strategii współczesnego marketingu
  • Znajomość współczesnych gier planszowych
  • Znajomość rynku gier planszowych

Zakres obowiązków

  • udział w budowaniu strategii marketingowej w internecie
  • tworzenie i wdrażanie strategii SEM/SEO i PPC Advertising
  • stała analiza realizowanych zadań
  • aktualizacja treści w serwisach opartych na WordPress

Mile widziane

  • Certyfikaty Google AdWords, Google Analytics
  • Znajomość HTML 5 i CSS 3
  • Znajomość gier Portal Games

Oferujemy

  • Umowę o pracę
  • Wynagrodzenie odpowiadające kwalifikacjom i doświadczeniu
  • Pracę stacjonarną

Projektant graficzny

O Tobie

Jeśli projektowanie graficzne to Twoja pasja i jeśli jesteś oczarowany procesem wizualizowania idei, jeśli tworzysz atrakcyjne projekty wysokiej jakości, ta rola jest dla Ciebie stworzona.

O stanowisku

Jako projektant graficzny, który swoim talentem i umiejętnościami wesprze Portal Games, będziesz operował na wielu frontach projektowania graficznego –  na marketingowym, handlowym i projektowym; zarówno na potrzeby mediów cyfrowych, jak i tradycyjnych. Idealny kandydat to osoba kreatywna, zaradna, zorientowana na technologię i zwracająca uwagę na szczegóły. Nie jest jej obca efektywna komunikacja, potrafi wnieść dobrą energię do grupy współpracowników, dobrze zarządza czasem i priorytetami.

Bazowy zakres odpowiedzialności

– Współtworzenie i realizacja wizualnej strony kampanii marketingowych związanych z tytułami i wydarzeniami wydawnictwa we współpracy z działem marketingu

– Tworzenie materiałów marketingowych na potrzeby kampanii w social mediach we współpracy z działem marketingu

– Wsparcie graficzne i współpraca z działem handlowym

– Zachowanie spójności wizerunku firmy, realizacja wytycznych marki

– Projektowanie layoutu i elementów UI

– Realizacja zasad tworzenia, przechowywania i archiwizowania plików

– Realizacja projektów zarówno samodzielnie, jak i w zespołach

– Aktywne uczestnictwo w pracach koncepcyjnych na różnych polach działalności

– Łączenie świeżości i pomysłowości z realizacją ustalonych wytycznych

– Transparentność trybu pracy dokumentowana na firmowych platformach komunikacji

Kwalifikacje

– Wykształcenie w kierunku grafika użytkowa lub pokrewnych

– Rzetelne portfolio

– Dobra znajomość programów InDesign, Illustrator, Photoshop

– Znajomość zasad typografii, edytorstwa i grafiki użytkowej

Doświadczenie

Minimum 2 lata na stanowisku projektanta graficznego, z doświadczeniem zarówno z zakresu grafiki internetowej, jak i druków na papierze.

Kompetencje

– Gracz zespołowy zorientowany na perfekcję w szczegółach

– Chęć nauki i poszerzania swoich kompetencji o nowe narzędzia, rozwiązania i pomysły

– Nastawienie na rozwój swoich umiejętności, nieustanne dążenie do zawodowego samodoskonalenia

– Umiejętność pracy w środowisku wielozadaniowym zorientowanym na terminowość

– Umiejętność pracy w trybie samodzielnym oraz zespołowym

– Łatwość przyjmowania uwag i krytyki oraz realizacji płynących z nich wniosków

– Umiejętność realizacji wytycznych w projekcie i dostosowywania ich do pojawiających się zmian

– Umiejętność dostosowywania się do zmiennych warunków, realizacji kilku projektów jednocześnie, pod silnym rygorem terminów i priorytetów

Warunki pracy

– Stała posada w siedzibie firmy

– Pełny etat

– Własne stanowisko pracy

– Praca jednozmianowa w godzinach od 8.00 do 16.00

Uwaga: rozpatrywane będą jedynie zgłoszenia wysłane za pomocą poniższego formularza. Odpowiemy tylko na wybrane zgłoszenia.

Załącz CV i list motywacyjny. Maksymalnie 2MB na plik PDF.
CV -
List motywacyjny -

Wymagana zgoda:
Dbamy o Twoją prywatność. Administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest Portal Games Sp. z o.o. z siedzibą w Gliwicach (44 – 100 Gliwice) przy ul. Św. Urbana 15, NIP 6312660554, KRS 0000617095, e-mail do kontaktu: portal@portalgames.pl. Klikając „Wyślij” wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych w celu realizacji procesu rekrutacji. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do uzyskania informacji zwrotnej. Szczegóły związane z przetwarzaniem danych osobowych znajdziesz w Polityce Prywatności. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz cofnąć swoją zgodę.

Polityka prywatności

4 komentarze

  • Krzysiek

    Parokrotnie próbowałem załadować swoją kandydaturę, jednak wszystkie starania na nic, za każdym razem na końcu wyskakiwał błąd. Proszę o kontakt mailowy, w jaki inny sposób mogę się zgłosić.