Portalowa strefa na Pyrkonie

Zapraszamy Was nieustannie do naszej strefy na Pyrkonie, a przecież do tej pory nie powiedzieliśmy, jak ona wygląda! Pora odkryć karty.

Tym razem nasz coroczny kącik na Pyrkonie zmienia się w prawdziwą strefę gier. W hali 7 przygotowujemy dla Was gigantyczną przestrzeń, której lwią część zajmują stanowiska do grania. Czekać na Was będzie ok. 10 stanowisk wraz z zastępem Portalowców gotowych wytłumaczyć grę.

stoisko

Na stołach rozłożymy oczywiście Pośród Gwiazd. Towarzyszyć jej będzie Tajemnicze Domostwo, idealna gra do rozegrania lub poznania w warunkach konwentowych. Nie zabraknie Neuroshimy Hex wraz ze wszystkimi wydanymi i dostępnymi armiami, a także Dziedzictwa i Avalonu. Ponadto, w zależności od zapotrzebowania, rozłożymy i wytłumaczymy także Robinsona Crusoe, Tezeusza, Zombiaki, Konwój, 51 Stan i inne nasze tytuły. Do tego dochodzą tytuły niewydane, a zapowiedziane… albo jeszcze oficjalnie niezapowiedziane: Waleczne Piksele (nasza edycja Pixel Tactics) oraz Imperial Settlers (nowa gra karciana Ignacego Trzewiczka).

gry

Jeśli jednak ktoś planuje desant przede wszystkim na konwentowy gamesroom, nie ma strachu! Także tam nie zabraknie naszych tytułów. A jeśli tylko będzie to możliwe, zawędrujemy tam i my sami z misją tłumaczenia reguł wszystkim potrzebującym.

Wracając do naszej strefy: jeśli wpadniecie do nas na partyjkę jakiejś nowej dla Was gry i dacie zajęcie naszym ludziom, odpłacą się wam oni małą niespodzianką. Albo kilkoma.

Stoisko będzie czekać z pełną ofertą naszych gier planszowych i fabularnych, a także z czasopismami, gadżetami i promoskami do naszych gier. Będzie można w fajnych, konwentowych cenach uzupełnić swoją kolekcję.

Tymczasem dla erpegowców przygotowujemy Kącik Obsługi Gracza z kartami postaci i wypożyczalnią podręczników.

Co tu dużo mówić! Odwiedźcie nas w hali 7. Będziemy czekać!
Rafał Szyma

Share this

4 komentarze

  • admin

    Niestety na tym Pyrkonie jeszcze nie będziemy go mieli.

  • Ziemek

    Taka prośba – zaopatrzcie się w terminal do kart płatniczych, bo to najgorsza zmora Pyrkonu – 90% sprzedawców respektuje tylko gotówkę 🙁