Portal Games na UK Games Expo 2020

Już w ten weekend UK Games Expo, największy konwent gier planszowych w Wielkiej Brytanii. W dobie pandemii, wszystkie wydarzenia odbędą się online. Portal Games z dumą ogłasza program swoich wydarzeń podczas tegorocznego, wirtualnego konwentu. Bądź z nami!

Przygotowaliśmy szereg wydarzeń, które będziecie mogli śledzić poprzez nasze kanały na YouTube i Twitchu. Konwent odbywa się w całości po angielsku: jeśli posługujesz się tym językiem, zapraszamy do oglądania naszych rozgrywek. Mamy wielu fanów na całym świecie, dla których przygotowaliśmy kilka ciekawych punktów.

W programie między innymi zapowiedzi nowych gier, rozgrywki w Neuroshimę Hex! 3.0, Wykreślane Imperium i Rising 5, wieści zza kulis powstawania Detektywa, informacje o nadchodzących tytułach opartych o Detektywa: Kryminalną Grę Planszową i wiele innych. Pełen program (w języku angielskim) dostępny jest poniżej:

Już teraz możesz kliknąć w dzwonek i ustawić sobie przypomnienie o nadchodzącym wydarzeniu! Odwiedź nasz kanał na YouTube i nie przegap zapowiedzi nadchodzących gier oraz Q&A z Portalem. Widzimy się w piątek!


No comments yet.

Leave Your Reply

O nas

Portal Games jest działającym na polskim rynku od 1999 roku wydawcą gier planszowych. Wśród naszych najsłynniejszych tytułów znajdują się gry Robinson Crusoe, Osadnicy: Narodziny Imperium oraz Detektyw.

Nasz Twitter

@dweller_13 @neuroshimahexpl By @GamePendragon We're at Portal are making the Polish edition only
RT @neuroshimahexpl: Doczekaliśmy się ogłoszenia oficjalnej daty premiery gry Last Aurora osadzonej w świecie Neuroshimy, i na szczęście ni…
RT @TrybSolo: This is how “Age if Artisans” for “Architects of the West Kingdom” looks on the table 🤩 A great expansion! #trybsolo #boardg…

Newsletter