Portal na Pyrkonie – Goście

Zapraszamy serdecznie na poznański Pyrkon, a zwłaszcza do naszej, Portalowej strefy w hali 7. W najbliższych dniach będziemy zdradzać, co dla Was tam przygotowaliśmy. Zaczynamy już dziś od… gości specjalnych.

Będziemy gościć u nas świetnych grafików, których znacie z ilustracji w naszych grach i nie tylko. Przybędzie Tomek „Morano” Jędruszek (ilustracje do Neuroshimy, Pret-a-Porter, ale też Game of Thrones, M:tG i wieeelu innych). Towarzyszyć mu będzie Mariusz Gandzel (Tezeusz, Stronghold, publikacje w seriach Cthulhu, Star Wars i in.) oraz Rafał Szłapa (gość samego Pyrkonu, autor przede wszystkim komiksów, np. cyklu Bler). Taż to silna grupa będzie do Waszej dyspozycji, oferując dobre słowo, autografy i co smakowitsze ze swych dzieł.

Mało tego! Gościmy u siebie także zaprzyjaźnione wydawnictwo Dobre Historie, z którym podobnie jak przed rokiem robić będziemy dobrą atmosferę. Jeśli zatem jesteście fanami klimatów dziwnych, mrocznych i fantastycznych do kwadratu, skierujcie swe kroki do strefy Portalu. Czekać tam będzie także ekipa z Wrocławia z całym dobrodziejstwem swego inwentarza (czasopismo Coś na Progu, beletrystyka, biografie).

Oto nasi goście. W kolejnym odcinku przeczytacie, co przygotowujemy dla Was my sami.

Do zobaczenia na Pyrkonie!

Share this

3 komentarze