Portal na Falkonie 2017

 

FESTIWAL FANTASTYKI FALKON, 3-5 listopada 2017

TARGI LUBLIN S.A. UL. DWORCOWA 11

 

Drodzy konwentowicze i fani Portalu i fantastyki! Mamy przyjemność ogłosić, że Portal Games objął patronatem medialnym Festiwal Fantastyki Falkon! Ekipa Portalu i nasze stoisko będzie oczywiście gościć na konwencie. Tak jak wy, nie możemy się już doczekać tego święta fantastyki – a mamy dla Was przygotowane naprawdę mnóstwo świetnych niespodzianek, z których część będziemy Wam sukcesywnie zdradzać przed samym konwentem.

A tymczasem mamy dla Was garść wieści w związku z konwentem!


Tygodnik Falkonowy „Kurier Kosmiczny” #1

Powody do zadowolenia mają miłośnicy e-sportu, gdyż ruszyły zapisy do takich turniejów jak: DOTA 2, Overwatch, Fifa 18, CS: GO 1VS1 czy Hearthstone. Zatem Federacja turniejami stoi! Ponadto sztandar podnieśli i wyruszyli na barykady tacy znamienici goście jak: Kamil Muzyka, Mirosław Gołuński, Agnieszka Hałas oraz Simon Zack. Nasza rewolucja przejdzie na pewno w karty historii, skoro tak znamienite pióra gościć będą na festiwalu.

Jako, że nasza ekipa federacyjna ruszyła w Polskę szerzyć wybitną ideę fantastycznej rewolucji, gościliśmy na toruńskim Coperniconie (http://copernicon.pl), gdzie piernikiem miód pitny przegryzając o lubelskich rebeliach toczyliśmy opowieści.

Tydzień zakończon został nominacją Falkonu do tytułu „Najlepszy Produkt Turystyczny Województwa Lubelskiego 2017” z czego jesteśmy niezmiernie ukontentowani. I imć Waszą zapraszamy, aby na naszą imprezę głos swój oddać.

Więcej szczegółów tutaj:
1. Premiery i nowości Portalu
2. Stoisko Portalu
3. Prelekcje i punkty programu Portalu
4. Turniej HEXa – Eliminacje MP 2017
5. Turniej Na Sprzedaż
6. Konkurs Portalu
7. Goście Falkonu
8. E-sport
9. Dla wolontariuszy
10. Najlepszy Produkt Turystyczny Województwa Lubelskiego 2017

Share this

Komentarze są wyłączone.