Portal i Pyrkon 2015!

Operacja Pyrkon zakończona SUKCESEM!

Chcielibyśmy bardzo podziękować naszej ekipie Walcowi, Pawłowi, Karolowi i Maćkowi za operowanie po 12 godzin dziennie na stoisku, tłumaczenie gier i mega pozytywną energię.

Dziękujemy Rafineria: 100% Czystego Tornado za wspieranie nas swoimi ludźmi i możliwość robienia zdjęć z Neuroshimową ekipą.
Szczególne podziękowania dla czwórki naszych sędziów na eliminacjach do Mistrzostw Polski Neuroshimy Hex za wspaniałą robotę, ogarnięcie ponad 60 osób i wspaniały wygląd. Warto wspomnieć, że profesjonalną charakteryzację zapewniła Małgorzata Mincberg.
Stalowemu Batalionowi dziękujemy za pancerze wspomagane na naszym stoisku.

Dziękujemy wszystkim cosplayerom, którzy pozwolili na zrobienie sobie z nami zdjęcia za uśmiech.

Wszystkim uczestnikom eliminacji do Mistrzostw Polski w Neuroshimę Hex gratulujemy do stanięcia w szranki i stworzenie cudownego klimatu wzajemnej rywalizacji w tonie fair play.

Dziękujemy wszystkim, którzy odwiedzili nas na Pyrkonie, pocieszyli dobrym słowem, rzucili żartem i pozwolili dokończyć napoczęty kawałek pizzy w porze obiadowej. Dzięki wam przetrwaliśmy Pyrkon!

Mirowi, Cierniowi i Piechowi dziękujemy za świeże playmaty do Hexa i przypinki.

Organizatorom Pyrkonu chcieliśmy podziękować za największą imprezę w Polsce i miejsce na największe eliminacje do Mistrzostw Polskie w Hexa.

Dziękujemy sąsiadom: sklepowi Cube za użyczanie stolików, noża do paczek i piękne kostki i Treflowi za grę konwentową!

Bez Was nie osiągnęlibyśmy tego co osiągnęliśmy!

Share this

Komentarze są wyłączone.