Portal Games ogłasza nowe plany wydawnicze

Pyrkon tuż-tuż: szykujemy ogłoszenia nowości wydawniczych… i masę innych rzeczy! Oto dlaczego warto pamiętać o Portalu w przyszły weekend – czy będziesz w Poznaniu, czy też nie.

Poznański konwent Pyrkon (16-18 czerwca) to wielkie święto fantastyki, planszówek i geekozy we wszystkich jej odmianach. Oczywiście na nim będziemy… i przygotowujemy parę Dużych, Specjalnych Rzeczy!

Ogłoszenie planów wydawniczych

Na Pyrkonie robimy specjalny odcinek Planszówek TV z ogłoszeniami w typie tych, które odpalamy na Portalconach! Chcemy ogłosić tytuły, którymi jeszcze się nie chwaliliśmy, a których wydanie planujemy w najbliższych miesiącach. Co nowego od Portalu? Odpowiedź znajdziecie właśnie w Poznaniu (na żywo i w relacjach dla tych, którzy tam nie dotrą).

Prapremiery
Jedziemy na Pyrkon z konkretną misją: chcemy rozkochać cały gamesroom w Listach z Zaświatów i Shards of Inifinity! Ta pierwsza gra to niesamowita imprezówka idealna dla większych, konwentowych ekip. Z kolei „Shardsy” sprawdzą się jako gra, która daje pokombinować i postrzelać kombosami, a której zasady da się opanować w kilka chwil. Do tego mamy też coś dla fanów erpegów: pudełkowe wydanie epickiej kampanii Moloch: Ucieczka z Miasta Maszyn, które powraca po latach!

A co do tego?
Turniej eliminacyjny Mistrzostw Polski Neuroshimy Hex, mniej lub bardziej poważne prelekcje, konkursy i punkty programu, okazje i unikaty na stoisku, akcesoria, maty, koszulki. I spotkania, auto-grafy, ciastkomat, goście, granie…

Jeśli planujesz wyprawę na Pyrkon, zarezerwuj sobie chwilę na wizytę u nas. A jeśli nie – bądź z nami w tych dniach online – postaramy się nie tylko przekazywać wieści z Pyrkonu, ale i zdalnie zarażać konwentową atmosferą!

No comments yet.

Leave Your Reply

O NAS

Portal Games jest działającym na polskim rynku od 1999 roku wydawca gier planszowych. Wśród nich znajdują się takie gry jak Robinson Crusoe, Osadnicy: Narodziny Imperium oraz Detektyw.

Administratorem danych osobowych jest Portal Games Sp. z . o. o. z siedziba w Knurowie (44- 190) ul. Sienkiewicza 13, nr KRS 0000617095, NIP 6312660554, REGON 363435596, e-mail: portal@portalgames.pl.

Szczegóły związane z przetwarzaniem danych osobowych znajdziesz tutaj Polityka prywatności.

Zobacz co u nas na tweeterze!

    Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco!

    Twoje imię (wymagane)

    Twój adres e-mail (wymagane)    Chcę otrzymywać na podany przeze mnie adres e-mail newsletter od Portal Games Sp. z o.o. (informacje handlowe o nowościach, promocjach, produktach lub akcjach specjalnych w sklepie Portal Games) zgodnie z Polityką prywatności. Wiem, że w każdej chwili mogę zrezygnować z subskrypcji.

    Administratorem danych osobowych podanych w formularzu zapisu na newsletter jest Portal Games Sp. z o.o. (KRS 0000617095). Dane osobowe będą przetwarzane w celu wysyłki newslettera na zasadach opisanych w Polityce prywatności.