PORTAL GAMES OGŁASZA DATĘ PREMIERY DUNE: HOUSE SECRETS

Portal Games z radością ogłasza nowe informacje o Dune: House Secrets – Naszej nowej narracyjno-fabularnej grze planszowej, inspirowanej nadchodzącym filmem:

  • Gra będzie miała swoją premierę 15 października 2021 roku na targach Essen Spiel. Impreza ta należy do największych na świecie targów poświęconych grom planszowym, które co roku odwiedza ponad 150 000 osób. Gra trafi do sklepów na całym świecie na krótko po tym wydarzeniu.
  • Uruchomiliśmy dzisiaj nową stronę internetową www.dune.portalgames.pl.  Prezentujemy na niej  pierwsze informacje o zbliżającej się premierze Dune: House Secrets.
  • 12 lipca 2021 r. rozpocznie się ekscytująca kampania przedsprzedażowa, zachęcamy więc graczy, aby zapisali się do newslettera poświęconego temu tytułowi i najświeższe wiadomości otrzymywali jako pierwsi. 

Fani mogą oczekiwać regularnych aktualizacji dedykowanej witryny w nadchodzących tygodniach: ekskluzywnych wiadomości, przedstawienia gry, dzienników projektanta i nie tylko.

 

Zainteresowanych sprzedawców detalicznych, dystrybutorów i partnerów lokalizacyjnych zapraszamy do kontaktu z Portal Games już dziś.

Dowiedz się więcej na: www.dune.portalgames.pl

 

 

O DUNE: HOUSE SECRETS

Dodaliśmy do Dune: House Secrets wiele nowych mechanik i rozwiązań względem wielokrotnie nagradzanego systemu gry Detektyw. To fabularna gra przygodowa dla 1-4 graczy w wieku od 14 lat, zapewniająca wyjątkowe, osadzone w niezwykłej historii przeżycia, które rzucą cię w sam środek wydarzeń pustynnej planety Arrakis.

 

W Dune: House Secrets gracze wcielaja się w buntowników, którzy muszą rozwiązać serię trudnych misji, dysponując ograniczoną ilością czasu i zasobów. Będziecie wspólnie podejmować decyzję dotyczące rozwoju fabuły, eksplorując różne regiony świata, podążając za tropami. Podczas rozgrywki gracze będą mogli korzystać z wielu fizycznych i cyfrowych komponentów gry. Za ich pomocą będą poznawać historię i oddziałowywać na toczącą się fabułę, nie raz w ciekawych i zaskakujących kierunkach – wszystko to dla prawdziwie wciągającej gry.

 

Gra rozpoczyna się od krótkiego Prologu, który ułatwi graczom zagłębienie się w całość uniwersum. Przygoda jest kontynuowana przez trzy duże rozdziały, z których każdy zajmuje 2-3 godziny. Podczas nich gracze mogą zdobywać punkty doświadczenia, aby ulepszać swoje postacie i odblokowywać nowe opcje rozgrywki w kolejnych misjach. Jeśli gracze ukończą wszystkie trzy rozdziały, odkryją dodatkowy wątek z epickim punktem kulminacyjnym i trwałym wpływem na dwie przyszłe gry z planowanej trylogii Dune Portal. Każdą przygodę można rozegrać również w trybie solo.

Oficjalnie licencjonowana gra planszowa wyprodukowana we współpracy z Legendary Entertainment, Herbert Properties LLC, Gale Force Nine (GF9) i Genuine Entertainment, Dune: House Secrets została zaprojektowana przez weterana branży gier planszowych, Ignacego Trzewiczka, i napisana przez Przemysława Rymera. Obaj są dobrze znani ze swojej współpracy przy Detektywie: Kryminalnej Grze Planszowej, która sprzedała się w ponad 100 000 egzemplarzy, w kilkunastu językach na całym świecie.

No comments yet.

Leave Your Reply

O nas

Portal Games jest działającym na polskim rynku od 1999 roku wydawcą gier planszowych. Wśród naszych najsłynniejszych tytułów znajdują się gry Robinson Crusoe, Osadnicy: Narodziny Imperium oraz Detektyw.

Administratorem danych osobowych jest Portal Games Sp. z .o.o. z siedzibą w Knurowie (44-190) ul. Sienkiewicza 13, nr KRS 0000617095, NIP 6312660554, REGON 363435596, e-mail: portal@portalgames.pl. Szczegóły związane z przetwarzaniem danych osobowych znajdziesz tutaj (kliknij): Polityka prywatności.

Nasz Twitter

Diuna: Sekrety Rodu to kooperacyjna gra narracyjna, w której dołączycie do rebelii przeciwko Harkonnenom! Przeżyjec… https://t.co/qCySwptgKp
Polska reprezentacja odpadła w fazie grupowej? 😥 Nie szkodzi! Nasza Wakacyjna Jedenastka gra do końca Euro 2020! 💪⚽… https://t.co/fuOHrMUcoQ
Dziś premiera gry karcianej God of War!! 💪🎮 Masz już swój egzemplarz? A może czekasz na kuriera lub powiadomienie z… https://t.co/HWh85xMWON

Newsletter