Portal Games Niemcy!

Mamy przyjemność ogłosić, że Portal Games rozszerza swoją działalność o nowy oddział – Portal Games Niemcy. Nowy oddział Portalu zadebiutuje na tegorocznych targach Essen Spiele. Prezesem Portal Games Niemcy został Benjamin Schönheiter. Firma będzie miała siedzibę w mieście Friedbeg.

W ostatnich latach Schönheiter pracował dla niemieckiego wydawnictwa Pegasus Spiele i odpowiadał za niemieckie edycje takich tytułów jak Robinson Crusoe, Pixel Tactics, Boss Monster czy Roll for the Galaxy. Wcześniej tworzył popularny kanał SpieleLama.

‘Znajomość niemieckiego rynku połączona z pasją dla amerykańskich gier to perfekcyjny mix. Ben to idealny kandydat na szefa Portal Games na rynku niemieckim.’ powiedział Ignacy Trzewiczek, właściciel Portal Games.
.
Schönheiter z wiarą wypowiada się o nowych wyzwaniach: „Jestem dumny z możliwości współpracy z Portal Games. Te gry zawsze były bliskie mojemu sercu i cieszę się z możliwości publikowania ich na rynku niemieckim. W przyszłości będziemy także publikować gry na licencjach innych wydawców, wybierając najlepsze gry z rynku amerykańskiego i lokalizując je na rynek niemiecki. Gracze powinni spodziewać się od nas najlepszych gier sf i fantasy z pięknymi ilustracjami, świetnymi komponentami i rewelacyjnym game playem.’

Portal Games Niemcy zadebiutuje z trzema tytułami na tegorocznych targach z niemiecką edycją 51. Stanu jako główną premierą.

Share this

Komentarze są wyłączone.