Portal Games gra z WOŚP

Razem z innymi wydawcami i partnerami z całej Polski: Awaken Realms, Egmont Polska, Galakta, Wydawnictwo Lacerta, Lucky Duck Games Polska, Nasza Księgarnia – gry, Planszeo i REBEL.pl serdecznie zapraszamy do licytowania wyjątkowych egzemplarzy gier, które wystawiliśmy na aukcje w ramach 30. Finału WOŚP!

1 Comment Added

Join Discussion
 1. Pingback: Aukcje Portalu na WOŚP • NeuroshimaHex.pl 28 stycznia 2022

  […] z tradycją, wydawnictwo Portal Games przygotowało zestawy gier na charytatywną zbiórkę w ramach 30 finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy […]

Leave Your Reply

O NAS

Portal Games jest działającym na polskim rynku od 1999 roku wydawca gier planszowych. Wśród znajdują się gry Robinson Crusoe, Osadnicy: Narodziny Imperium oraz Detektyw.

Administratorem danych osobowych jest Portal Games Sp. z . o. o. z siedziba w Knurowie (44- 190) ul. Sienkiewicza 13, nr KRS 0000617095, NIP 6312660554, REGON 363435596, e-mail: portal@portalgames.pl.

Szczegóły związane z przetwarzaniem danych osobowych znajdziesz tutaj Polityka prywatności.

Zobacz co u nas na tweeterze!

  Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco!

  Twoje imię (wymagane)

  Twój adres e-mail (wymagane)

  Chcę otrzymywać na podany przeze mnie adres e-mail newsletter od Portal Games Sp. z o.o. (informacje handlowe o nowościach, promocjach, produktach lub akcjach specjalnych w sklepie Portal Games) zgodnie z Polityką prywatności. Wiem, że w każdej chwili mogę zrezygnować z subskrypcji.

  Administratorem danych osobowych podanych w formularzu zapisu na newsletter jest Portal Games Sp. z o.o. (KRS 0000617095). Dane osobowe będą przetwarzane w celu wysyłki newslettera na zasadach opisanych w Polityce prywatności.