Portal Games na Gen Con Online 2020

Gen Con 2020 w Indianapolis został przeniesiony do internetu w związku z trwającą epidemią koronawirusa. Poprowadzenie go w tradycyjnej formie nie było możliwe – zamiast tego fani planszówek będą mogli uczestniczyć w nim za pomocą takich kanałów jak Twitch, Discord czy YouTube. Portal Games także będzie na Gen Conie. Zapraszamy do uczestniczenia w naszych wydarzeniach!

W naszym programie znajdą się specjalne ogłoszenia, a także nauka bestsellerowych gier od Portal Games: Osadnicy: Narodziny Imperium, Neuroshima Hex 3.0, Monolith Arena, Robinson Crusoe i Królestwa Północy: Hordy Barbarzyńców.

Klikając w rozpiskę poniżej, przeniesiecie się na oficjalną stronę Gen Conu, gdzie poznacie szczegóły poszczególnych punktów programu. Pamiętajcie o tym, że to konwent odbywający się w całości po angielsku i ma miejsce w USA, dlatego musicie przeliczyć czas ze strefy EST na CET. Przykładowo, gdy nauka Neuroshimy Hex 3.0 rusza o godz. 15, u nas będzie to już 21 (należy dodać 6 godzin).

Wydarzenie będzie można śledzić przez nasz kanał na Twitchu. Portal Games ma również swój kanał na Discordzie, a także gry dostępne w serwisie Tabletopia:

Dowiedz się więcej o uczestnictwie w Gen Conie na oficjalnej stronie konwentu:


Obejrzyj, jak Ignacy Trzewiczek opowiada o tym, co działo się na Gen Conie 2019 w USA, wtedy jeszcze na żywo.

No comments yet.

Leave Your Reply

O nas

Portal Games jest działającym na polskim rynku od 1999 roku wydawcą gier planszowych. Wśród naszych najsłynniejszych tytułów znajdują się gry Robinson Crusoe, Osadnicy: Narodziny Imperium oraz Detektyw.

Nasz Twitter

RT @pbookownik: #recenzjaNaPięćgwiazdek 🤓 Detektyw Sezon 1 od @Portal_pl 👍 https://t.co/HGOmWztEKP
@ChojrakTheCat Tak, miesiące temu. Aktualny status realizacji tego projektu: https://t.co/6rQIE316OK W tym tygodni… https://t.co/9RGwBaw3jW

Newsletter