Portal Games Digital opublikował dzisiaj nową armię Smart

Neuroshima Hex App to gra mobilna na podstawie słynnej gry Neuroshima Hex, szybkiej, taktycznej gry od 1 do 4 graczy. Neuroshima Hex została wydana w ponad 8 językach i została doceniona przez fanów na całym świecie. Przez te wszystkie lata jest stale rozwijana przez Portal Games i obecnie oferuje aż 19 różnych armii.

Neuroshima Hex: Smart jest już trzecią dodatkową armią, która zostanie dodana do aplikacji mobilnej Neuroshima Hex. Autorem armii jest nie kto inny jak twórca podstawowej wersji gry — Michał Oracz. Neuroshima Hex: Smart została wydana w wersji na IOS, jak i urządzenia z systemem Android.

Nowa armia Smart wprowadza do gry nowy zestaw jednostek i zdolności. Główną cechą Smarta jest ogromna mobilność wojsk wokół kwatery głównej, jej potencjałem jest tworzenie silnych linii ognia, a specjalną zdolność Transporter, daje im dodatkową szansę na umieszczenie właściwej jednostki we właściwym miejscu.

Najnowsza aktualizacja aplikacji wprowadza również znaczące poprawki do sztucznej inteligencji armii. Spośród wszystkich wprowadzonych zmian warto wspomnieć o tych najbardziej kluczowych dla całej aplikacji mobilnej Neuroshima Hex. Przede wszystkim zostało usprawnione podejmowanie decyzji oraz dążenie do celu dla każdej armii z osobna — dzięki czemu w danej sytuacji na planszy, armie będą zachowywać się inaczej w zależności od ich charakteru. Nowa sztuczna inteligencja zacznie również używać skuteczniej zasady Pechowego dociągu! Dodatkowo armia sterowana przez aplikacje pod żadnym pozorem nie rozegra Bitwy, jeśli jej wynik będzie dla niej negatywny.

Podstawowa wersja mobilnej gry Neuroshima Hex oferuje 4 bazowe armie znane z podstawowej wersji gry: Moloch, Hegemonia, Posterunek, Borgo. Do gry ukazały się dodatkowe armie: Stalowa Policja, oraz Nowy Jork. Smart jest trzecim dodatkiem do gry.

Gra mobilina Neuroshima Hex jest dostępna w sprzedaży zarówno przez iOS App Store, jak i sklep Google Play.

WAŻNE: Gracze, którzy posiadali armię Smart w poprzedniej edycji aplikacji mobilnej, pobiorą ją bezpłatnie.

No comments yet.

Leave Your Reply

O NAS

Portal Games jest działającym na polskim rynku od 1999 roku wydawca gier planszowych. Wśród znajdują się gry Robinson Crusoe, Osadnicy: Narodziny Imperium oraz Detektyw.

Administratorem danych osobowych jest Portal Games Sp. z . o. o. z siedziba w Knurowie (44- 190) ul. Sienkiewicza 13, nr KRS 0000617095, NIP 6312660554, REGON 363435596, e-mail: portal@portalgames.pl.

Szczegóły związane z przetwarzaniem danych osobowych znajdziesz tutaj Polityka prywatności.

Zobacz co u nas na tweeterze!

    Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco!

    Twoje imię (wymagane)

    Twój adres e-mail (wymagane)

    Chcę otrzymywać na podany przeze mnie adres e-mail newsletter od Portal Games Sp. z o.o. (informacje handlowe o nowościach, promocjach, produktach lub akcjach specjalnych w sklepie Portal Games) zgodnie z Polityką prywatności. Wiem, że w każdej chwili mogę zrezygnować z subskrypcji.

    Administratorem danych osobowych podanych w formularzu zapisu na newsletter jest Portal Games Sp. z o.o. (KRS 0000617095). Dane osobowe będą przetwarzane w celu wysyłki newslettera na zasadach opisanych w Polityce prywatności.