Poprzez Wieki już dostępne na Androidzie i iOS!

Cyfrowa wersja gry planszowej Poprzez Wieki jest już dostępna w sklepie Google Play i App Storze. Gra przeznaczona jest na urządzenia mobilne z systemami Android i iOS.

Poprzez Wieki jest to gra przeznaczona dla dwóch graczy, łącząca w sobie prostotę rozgrywki mikrogier ze strategią opartą o kolekcjonowanie zestawów kart oraz system draftu (znany np. z fazy wypatrywania w Osadnikach: Narodziny Imperium).

Gra Poprzez Wieki była nominowana jako Najlepsza Gra Karciana 2015 roku i Najlepsza Gra dla 2 Graczy 2015 roku w nagrodach Golden Geek!

W aplikacji Poprzez Wieki macie możliwość zagrać przeciwko sztucznej inteligencji w trybie dla 1 gracza lub innemu graczowi w trybie dla 2 graczy. W grze odnajdziecie również przystępny samouczek, który szybko nauczy was zasad rozgrywki. Gra dostępna jest zarówno w polskiej jak i angielskiej wersji językowej.

Aplikacja posiada system osiągnięć, które będą umożliwiały zdobywanie punktów za szczególnie potężne zagrania lub zagrywanie poszczególnych kombinacji kart.

Każdy z graczy otrzymuje 5 kart, spośród których wybiera jedną, pozostałe przekazuje przeciwnikowi. Każda karta posiada swój własny symbol oraz specjalną zasadę, która pozwala zdobyć punkty w zależności od zebranych symboli znajdujących się na kartach. Z końcem rundy gracze wybierają jedną kartę, która jako relikt przeszłości pozostanie w ich królestwie na przyszłe rundy, a także usuwają inną ze swoich kart znajdujących się w swoim królestwie. Po zakończeniu 3 rund wygrywa gracz z najlepiej rozwiniętym królestwem.

Autorem gry jest Kristian Čurla, a nad projektem czuwał Michał Walczak (Cry Havoc). Grę ilustrowali Tomasz Jedruszek, Chris Ostrowski, Dan Pellow, Blake Rottinger, Artur Sadlos i Rafał Szyma.


Więcej informacji na temat gier Portal Games Digital można śledzić na oficjalnej stronie https://portalgamesdigital.com/.

Share this

7 komentarzy

  • Portal Games

   Zespół Portal Games Digital pracuje nad gruntowną aktualizacją, która ma zadebiutować jeszcze w tym roku.

 • łukasz

  Bardzo przyjemnie się gra. Niestety niemiłym zaskoczeniem okazuje się konieczność ponownego kupienia gry na tablecie po wcześniejszym kupnie na telefonie. Oba urządzenia to Android z tym samym kontem w Google Play. Niewiele aplikacji tak robi i to bardzo nieelegancka praktyka.

  • Portal Games

   Sprawdzamy tę kwestię, wedle naszej wiedzy jedno konto powinno umożliwiać grę na wielu urządzeniach w cenie jednej kopii.

  • Portal Games

   Portal Games Digital sprawdziło tę kwestię i wedle ich ustaleń, nie ma żadnych opcji, które zmuszałyby do ponownego zakupu gry na tym samym koncie, ale dla innego urządzenia. Proszę się upewnić, że na każdym urządzeniu zalogowane jest to samo konto Google i że na każdym urządzeniu włączona jest synchronizacja – gra powinna być dostępna do zainstalowania, jeśli jest przypisana do tego konta.

   • łukasz

    Zaktualizowałem i zrestartowałem urządzenia i teraz działa pięknie na obu. Przepraszam za zamieszanie.

    • Portal Games

     Nie ma sprawy, cieszymy się, że mogliśmy pomóc. Miłej gry!

Zostaw komentarz