Pobierz i pograj: nowa misja do Massive Darkness 2

Trwa przedsprzedaż dodatków do Massive Darkness 2: Feyfolk i Bardowie, Konstruktorzy kontra Mechaniczny Anioł trwa, a my pomyśleliśmy, że dobrze byłoby włączyć, przepraszam, pobrać sobie Stairway to Heaven 🎶 Pobierz nową misję, odpal i spóbuj w nią wygrać.

Nowa misja do MD2 😇 : https://bit.ly/md2_misja_schody

🎶 Niebo czeka zagłada! Bohaterowie muszą dotrzeć do Bram Nieba i je otworzyć, nim będzie za późno! Istnieją sekretne schody, które prowadzą bezpośrednio do Nieba, ale są pilnie strzeżone.

🎶 Mało tego, aby otworzyć wrota należy zagrać tajemniczą anielską melodię na Organach Wszechmogących. Jednak agenci Mroku porwali arkusze Partytury, a ich kawałki są porozrzucane w wielu miejscach. Bohaterowie muszą je odnaleźć, by mogli zagrać melodię na Organach.

🎶 Jest to pojedyncza Misja o tej samej nazwie z kampanii Heavenfall, wymaga zatem rozszerzenia Heavenfall.

No comments yet.

Leave Your Reply

O NAS

Portal Games jest działającym na polskim rynku od 1999 roku wydawca gier planszowych. Wśród nich znajdują się takie gry jak Robinson Crusoe, Osadnicy: Narodziny Imperium oraz Detektyw.

Administratorem danych osobowych jest Portal Games Sp. z . o. o. z siedziba w Knurowie (44- 190) ul. Sienkiewicza 13, nr KRS 0000617095, NIP 6312660554, REGON 363435596, e-mail: portal@portalgames.pl.

Szczegóły związane z przetwarzaniem danych osobowych znajdziesz tutaj Polityka prywatności.

Zobacz co u nas na tweeterze!

    Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco!

    Twoje imię (wymagane)

    Twój adres e-mail (wymagane)    Chcę otrzymywać na podany przeze mnie adres e-mail newsletter od Portal Games Sp. z o.o. (informacje handlowe o nowościach, promocjach, produktach lub akcjach specjalnych w sklepie Portal Games) zgodnie z Polityką prywatności. Wiem, że w każdej chwili mogę zrezygnować z subskrypcji.

    Administratorem danych osobowych podanych w formularzu zapisu na newsletter jest Portal Games Sp. z o.o. (KRS 0000617095). Dane osobowe będą przetwarzane w celu wysyłki newslettera na zasadach opisanych w Polityce prywatności.