Pierwsi Marsjanie – nowy scenariusz oraz aktualizacja aplikacji!

Pierwsi Marsjanie: Przygody na Czerwonej Planecie

Pierwsi marsjanie! Mamy dla was nie lada niespodziankę – obszerną aktualizację aplikacji wspierającej przygody na Czerwonej Planecie!

W związku z niedawną oficjalną sklepową premierą gry Pierwsi Marsjanie: Przygody na Czerwonej Planecie przygotowaliśmy nowy scenariusz „Przeprowadzka” (siódmy pojedynczy scenariusz). Jest on dostępny w dwóch wersjach – standardowej i tutorialowej. To opowieść o pierwszych krokach osadników na Marsie, którzy muszą przenieść się z kwater tymczasowych do nowych, stałych. Zadaniem astronautów będzie odnaleźć kontenery transportowe, przebadać znajdującą się tam zawartość w poszukiwaniu ewentualnych problemów oraz wybudować stałe Obiekty.

Jest to również idealna misja do rozpoczęcia swojej przygody z Pierwszymi Marsjanami, jeśli jeszcze nie mieliście okazji zagrać. Wersja szkoleniowa scenariusza posiada dodatkowe komentarze na temat zasad, wyjaśnia, gdzie znaleźć odpowiednie informacje w instrukcji, a także pomaga zaznajomić się z większością mechanik występujących w grze.

Obie wersje misji znajdziecie w kategorii Budowa. Scenariusz będzie dostępny w aplikacji tylko przez 3 tygodnie, w sam raz, aby pograć sobie w święta!

Aby w niego zagrać, należy pobrać kartę scenariusza w formacie PDF z tego adresu: https://rebrand.ly/Przeprowadzka

Co więcej, aktualizacja aplikacji dodaje także mnóstwo nowych wydarzeń, z którymi przyjdzie wam się zmierzyć na Marsie, także takie, które powstały dzięki inwencji fanów gry w przeróżnych konkursach. Niektóre wymagają spełnienia konkretnych zadań, zupełnie zmieniając przebieg całej misji. Ale i to nie wszystko!

W aplikacji znajdziecie również misję Witajcie w domu. Była tam od samego początku, polecana, jako świetna misja, by stawiać z nią pierwsze kroki na powierzchni Czerwonej Planety. Teraz misja ta również jest dostępna w wersji tutorialowej, podobnie jak Przeprowadzka, jeszcze lepiej spełniając to zadanie. Od teraz, macie więc do wyboru dwie misje szkoleniowe, przynajmniej przez trzy najbliższe tygodnie!


Nowa wersja Aplikacji

Nastąpiła aktualizacja aplikacji wspierającej rozgrywkę Pierwszych Marsjan do wersji 1.15. Użytkownicy wersji mobilnych powinni otrzymać wkrótce odpowiednie powiadomienia, natomiast użytkownicy wersji PC mogą już pobrać aktualną wersję (wersja PC nie aktualizuje się samodzielnie, wymagane jest za każdym razem ściągniecie jej ręcznie, niemniej zawsze do najnowszej wersji prowadzi ten sam link):

Link Google Play (Android) – http://bit.ly/2sEseHV
Link App Store (iOS) – http://apple.co/2tHGPCd
Link na PC (Windows) – https://rebrand.ly/FM-PCapp

Instrukcja obsługi aplikacji w formacie PDF

Share this

5 komentarzy

 • Alan

  Dlaczego nowa misja będzie dostępna tylko przez 3 tygodnie?

 • Mateusz K

  Liczymy na to, że w ramach prezentu, scenariusz w który włożyliście tyle pracy będzie dostępny dłużej niż 3 tygodnie 🙂

  Keep up the good work!

 • Michal

  Proszę o dodanie nowych kafelków do apki w trybie zapisywania kampanii.