Ostatnia Wiadomość: gameplay

Marek, Rafał i Klaudia z ekipy marketingu nagrali specjalnie dla Was gameplay “Ostatniej Wiadomości”, czyli naszej czwartkowej premiery. Bawiliśmy się przednio! A kto wygrał?

W Ostatniej wiadomości świadek – czyli gracz nakierowujący na jedną z setek postaci na ilustracji – w każdej rundzie przygotowuje wskazówki, aby pomóc detektywom ustalić tożsamość przestępcy. Na nakreślenie wskazówek ma ledwie 30 sekund, w tym czasie próbuje narysować lub opisać na suchościeralnej tabliczce podzielonej na 9 pól informacje, które nakierują śledczych. Zanim tabliczka trafi do detektywów, przechodzi jednak przez ręce rabusia, który wykreśla podpowiedzi z kilku pól. Niekompletne fragmenty to wszystko, co mają do dyspozycji detektywi, gdy nachylają się nad pełną szczegółów planszką.

Jeżeli przestępca nie zostanie zidentyfikowany do końca czwartej rundy, wygrywa grę. W przeciwnym razie detektywi i świadek wygrywają. 

Gra czeka tu: https://sklep.portalgames.pl/ostatnia-wiadomosc

No comments yet.

Leave Your Reply

O NAS

Portal Games jest działającym na polskim rynku od 1999 roku wydawca gier planszowych. Wśród znajdują się gry Robinson Crusoe, Osadnicy: Narodziny Imperium oraz Detektyw.

Administratorem danych osobowych jest Portal Games Sp. z . o. o. z siedziba w Knurowie (44- 190) ul. Sienkiewicza 13, nr KRS 0000617095, NIP 6312660554, REGON 363435596, e-mail: portal@portalgames.pl.

Szczegóły związane z przetwarzaniem danych osobowych znajdziesz tutaj Polityka prywatności.

Zobacz co u nas na tweeterze!

    Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco!

    Twoje imię (wymagane)

    Twój adres e-mail (wymagane)

    Chcę otrzymywać na podany przeze mnie adres e-mail newsletter od Portal Games Sp. z o.o. (informacje handlowe o nowościach, promocjach, produktach lub akcjach specjalnych w sklepie Portal Games) zgodnie z Polityką prywatności. Wiem, że w każdej chwili mogę zrezygnować z subskrypcji.

    Administratorem danych osobowych podanych w formularzu zapisu na newsletter jest Portal Games Sp. z o.o. (KRS 0000617095). Dane osobowe będą przetwarzane w celu wysyłki newslettera na zasadach opisanych w Polityce prywatności.