Dziś ostatni dzień na zamówienie limitowanej edycji Neuroshimy HEX! z bonusami w przedsprzedaży

Tylko do dzisiaj, 23 listopada, możesz kupić Neuroshimę HEX! Rok Molocha w limitowanej edycji kolekcjonerskiej z bonusami. Grę możesz otrzymać z mierzącą 14 cm figurką Borgo i pięknie wydanym Artbookiem.

Neuroshima Hex! Rok Molocha to limitowana edycja bestsellerowej gry strategicznej dla 2-4 osób, wydana przez Portal Games z okazji Roku Molocha. Rok 2020 jest szczególny w uniwersum Neuroshimy RPG, co autorzy podręcznika opisali w nim już 17 lat temu.

Wydanie kolekcjonerskie Neuroshimy Hex! Rok Molocha zawiera między innymi specjalną dwuwarstwową planszę z nową grafiką, planszetki graczy dla wszystkich frakcji, kampanię opowiadającą o początkach Molocha, nowe ilustracje jednostek armii i wypraskę dla wszystkich 19 armii. Jest to edycja limitowana: wydrukowanych zostanie jedynie 2020 egzemplarzy gry, w dużym pudełku (31x31x10 cm) z nowym designem.

Tylko w przedsprzedaży przez sklep Portal Games, wyłącznie do dzisiaj, 23 listopada 2020, możesz zamówić Neuroshimę Hex! Rok Molocha z bonusami: mierzącą 14 cm figurką: popiersiem Borgo wykonanym z żywicy oraz z pięknym Artbookiem w trwardej oprawie. Zawiera on niepublikowne wcześniej ilustracje i materiały graficzne z komentarzami twórców. 

Zobacz: Neuroshima Hex! Rok Molocha w sklepie Portal Games

 

  • Duże pudło (31x31x10 cm) z nową okładką
  • Dwuwarstwowa plansza z nową grafiką
  • Znaczniki punktów życia Sztabu dla wszystkich armii
  • Planszetki dla wszystkich frakcji
  • Wypraska dla wszystkich armii
  • Kampania opowiadająca o początkach Molocha
  • Nowe ilustracje jednostek armii
  • FAQ w broszurce
  • Dodatkowa duża figurka z żywicy – popiersie Borgo (tylko w przedsprzedaży przez sklep Portal Games do 23.11)
  • Artbook w twardej oprawie (tylko w przedsprzedaży przez sklep Portal Games do 23.11)

Od jutra limitowaną edycję gry Neuroshima HEX! Rok Molocha, będziesz mógł kupić jedynie w dobrych sklepach z planszówkami, ale bez popiersia Borgo i Artbooka. Przedsprzedaż w naszym sklepie kończy się dziś, a od jutra produkt będzie u nas niedostępny (aż do premiery).

No comments yet.

Leave Your Reply

O nas

Portal Games jest działającym na polskim rynku od 1999 roku wydawcą gier planszowych. Wśród naszych najsłynniejszych tytułów znajdują się gry Robinson Crusoe, Osadnicy: Narodziny Imperium oraz Detektyw.

Nasz Twitter

W Leśnogrodzie sypnęło śniegiem😋 #Root https://t.co/t7MtPcIrJa
💓 GRAMY CHARYTATYWNIE💓 Aukcja kończy się w poniedziałek o godz. 10.00 🙂 Więcej szczegółów 👇 https://t.co/iEUVKzM1Qk https://t.co/d6OfU1CirC
Najnowsze Planszówki TV, kto przeoczył na żywo prognozę pogody, może nadrobić zaległości... 😂… https://t.co/JAdTB4Hhqg

Newsletter