Osadnicy – Storage Box

Portal Games z radością ogłasza rozpoczęcie przedsprzedaży długo wyczekiwanego Megapudła Osadników: Storage Box.


Od czasu wydania w 2014 roku Osadników: Narodziny Imperium gra spotkała się z ogromną popularnością i zostało do niej wydanych mnóstwo dodatków.

Jeśli masz problem z utrzymaniem w porządku wszystkich elementów gry, mamy dla Ciebie idealny produkt – Storage Box. Jest to pudełko o wymiarach 30 x 30 x 14 cm, w którym pomieścisz grę oraz wszystkie dotychczas wydane dodatki, a także kilka dodatkowych niespodzianek.

W Storage Box znajdziesz:

–  2 idealnie zaprojektowane wypraski, w których posortujesz wszystkie karty i planszetki z gry podstawowej oraz wszystkich dodatków. Przegródki ułatwią Ci szybkie odnalezienie talii każdej frakcji. Karty w koszulkach również bez problemu się zmieszczą. 

–  Specjalną zamykaną tackę, w której możesz posortować wszystkie drewniane komponenty i żetony do gry. Tacka jest wyjmowana, dzięki czemu można jej używać podczas rozgrywki i znacząco skrócić czas rozkładania gry na stole.

–  9 nowych kart, które możesz dodać do talii kart zwykłych, aby urozmaicić rozgrywkę. Karty mają przezabawne ilustracje nawiązujące do gry Królestwa Północy. Karty w języku polskim.

–  3 jednoczęściowe planszetki graczy do frakcji Amazonek, Atlantydów i Azteków, zastępujące składane planszetki z tych dodatków. Planszetki w języku polskim.

–  Kompletną instrukcję do gry podstawowej oraz wszystkich wydanych do tej pory dodatków. Wszystko w jednym dokumencie, dzięki czemu szybciej odnajdziesz odpowiedzi na wszelkie pytania podczas rozgrywki. Instrukcja w języku polskim.

Uwaga: Storage Box nie zawiera gry podstawowej ani dodatków. Zapraszamy do sklepu Portal Games, w którym czeka na Ciebie specjalna promocja na grę i dodatki Osadnicy: Narodziny Imperium.

Obejrzyj, co kryje Storage Box

Dlaczego okładka pudełka jest w języku angielskim?

W trosce o zapewnienie jak najlepszej ceny produktu, Portal Games zunifikował okładki do wydania polskiego i angielskiego. Dlatego okładka pudełka posiada angielską zamiast polskiej nazwę gry, czyli Imperial Settlers: Storage Box. 

Storage Box sprzedawany w polskim sklepie Portal Games zawierać będzie karty, planszetki oraz instrukcję w języku polskim.

Zamów Storage Box w przedsprzedaży już dziś!

Storage Box to unikatowa limitowana oferta ze sprzedażą wyłącznie w sklepie Portal Games.

Zamów w przedsprzedaży już dziś aby zagwarantować sobie swój egzemplarz.

Oferta ważna do wyczerpania zapasów.

O nas

Portal Games jest działającym na polskim rynku od 1999 roku wydawcą gier planszowych. Wśród naszych najsłynniejszych tytułów znajdują się gry Robinson Crusoe, Osadnicy: Narodziny Imperium oraz Detektyw.

Nasz Twitter

RT @angryboardgamer: Ostatnie dni przedsprzedaży limitowanej edycji gry @Portal_pl #NeuroshimaHEX wraz z bonusami. ⏱⏱⏱ 🔥Szczegóły🔥https://t…
RT @neuroshimahexpl: Gra Neuroshima: Last Aurora swoją premierę miała w zeszłym tygodniu – 10 listopada. Aktualna sytuacja nie pomaga w spo…
RT @TrybSolo: My favorite roll & write - “Imperial Settlers” 🎲✏️ #trybsolo #boardgames #gryplanszowe #imperialsettlersrollandwrite @Portal_

Newsletter