Opóźnienie Pierwszych Marsjan

Z przykrością musimy poinformować, że kilka naszych gier będzie miało poślizg. Drukarnia, z którą współpracujemy poinformowała nas, że powstało opóźnienie w produkcji i kilka z tytułów musi zostać przesuniętych.

Najbardziej dotkliwe przesunięcie dotyczy dodruku 51. Stanu, który planowany był na czerwiec (wraz z hiszpańską i francuską edycją), a ukaże sie dopiero we wrześniu. Pierwsi Marsjanie przesuną się z początku czerwca na koniec czerwca (wysyłka rozpocznie się 3 lipca). Dodruk armii NS HEX – planowany na maj – ukaże się dopiero w lipcu. Robinson Crusoe, zapowiedziany na maj, ukaże się w ostatnich dniach czerwca.

Najmocniej przepraszamy za opóźnienia. Ilość gier produkowanych przez nas w ostatnich miesiącach sprawiła, że drukarnia, w której pracujemy osiągnęła absolutnie maksymalne moce przerobowe – jeden drobny  poślizg, jednodniowa awaria maszyny, czy dowolny inny kłopot wywołują lawinę opóźnień. Liczymy, że zrozumiecie zaistniałą sytuację. Z naszej strony zapewniamy, że jesteśmy po zaawansowanych rozmowach z drukarnią i pracujemy nad planem, by w przyszłości nie dochodziło to takich kaskad poślizgów.

8 komentarzy Added

Join Discussion
 1. Jacek 24 czerwca 2017 | Odpowiedz

  Z tego, co kojarzę obiecywaliście, że preordery Pierwszych Marsjan dotrą do zamawiających wcześniej niż standardowe wydanie gry. Czy ta informacja jest wciąż aktualna?

  • admin 26 czerwca 2017 | Odpowiedz

   Tak, prawdą jest, że mają zostać wysłane (i tym samym dotrzeć) wcześniej, ale jeszcze nie jesteśmy w stanie określić dokładnie kiedy. Więcej informacji na ten temat pojawi się pewnie na początku sierpnia.

   • kmic 3 lipca 2017 | Odpowiedz

    Moment, moment.
    W komentowanym poście data rozpoczęcia wysyłki preorderów to 3 lipca. Czy ten „początek sierpnia” to przejęzyczenie? Jeśli nie to dlaczego nie ma żadnego oficjalnego postu o kolejnym opóźnieniu? Ja tu już czekam na info o wysyłce!

    • admin 3 lipca 2017 |

     Wysyłka Pierwszych Marsjan właśnie się rozpoczyna, także data w poście dalej jest aktualna. Polskie egzemplarze będą wysyłane w przyszłym tygodniu. Rzeczywiście powinno być o początku lipca, dzięki za zwrócenie uwagi.

 2. trx 6 czerwca 2017 | Odpowiedz

  Może zmienić drukarnię? 😛 Tak wiem, że to nie jest takie proste, ale takie opóźnienie, to mocna rzecz i strata dla was.

  • admin 22 czerwca 2017 | Odpowiedz

   Pracujemy nad tym, aby usprawnić nasz proces produkcji. Będziemy się starać dywersyfikować drukowanie, by w przyszłości uniknąć podobnych problemów. Przepraszamy za wszelkie opóźnienia, prosimy o cierpliwość i wyrozumiałość 🙂

 3. Robert 6 czerwca 2017 | Odpowiedz

  Trzy miesiące poślizgu w druku jednej talii kart? Wy tak serio?
  Jesteście niepoważni.
  Chcecie liczyć się na rynku, a podejmujecie współpracę z jakimiś nieudacznikami. Naprawdę nie potraficie znaleźć godnych partnerów do współpracy? Tylko jedna drukarnia potrafi Wam karty wydrukować? Jedną maszynę mają? To są żałośni.
  Zawiodłem się na Was. Bardzo.

  • admin 23 czerwca 2017 | Odpowiedz

   Przepraszamy za opóźnienia i wszelkie wynikające z tego niedogodności. Pracujemy nad tym, aby w przyszłości uniknąć podobnych wpadek i dopilnować, by nasi partnerzy wywiązali się z zobowiązań w terminie.

Leave Your Reply

O nas

Portal Games jest działającym na polskim rynku od 1999 roku wydawcą gier planszowych. Wśród naszych najsłynniejszych tytułów znajdują się gry Robinson Crusoe, Osadnicy: Narodziny Imperium oraz Detektyw.

Administratorem danych osobowych jest Portal Games Sp. z .o.o. z siedzibą w Knurowie (44-190) ul. Sienkiewicza 13, nr KRS 0000617095, NIP 6312660554, REGON 363435596, e-mail: portal@portalgames.pl. Szczegóły związane z przetwarzaniem danych osobowych znajdziesz tutaj (kliknij): Polityka prywatności.

Nasz Twitter

♟ Cel Kampanii #9 - 12 pionów Akcji i środkowa plansza ♟ To ulepszenie pomaga śledzić dostępne akcje i zastępuje ko… https://t.co/b2w7bzgcnZ
🏟 Cel Kampanii #8 - Dodatkowe żetony Infrastruktury Stadionowej i unikalne plansze Stadionów 🏟 Ulepsz swój Stadion… https://t.co/VhNtfrttM7
💵 Cel Kampanii #4 - Planszówkowi Sponsorzy 💵 Dzięki temu minidodatkowi branża gier planszowych będzie reprezentowan… https://t.co/vFkQt0EDoQ

Newsletter