Operacja Zjava

Już w przyszły weekend w Warszawie odbędzie się Zjava, konwent poświęcony wszelkiej maści grom i zabawom – od gier planszowych, po bitewne, fabularne czy LARP. Szczegóły dotyczące imprezy znajdziecie w tym miejscu.

Z naszej strony spodziewajcie się sporej ilości atrakcji, od prelekcji (np. o tworzeniu światów na potrzeby gier), po prezentacje naszych nowości (Tajemnicze Domostwo, Dziedzictwo, Tezeusz, Neuroshima Hex) czy zapowiedzi naszych gier w wersji prototypów (Pośród gwiazd)!

Bardzo serdecznie zapraszamy Was do przybycia na Zjavę i spotkania się z nami, poplotkowania, pogadania, pośmiania (w dowolnych proporcjach).

Bardzo serdecznie też zachęcamy osoby, które chciałyby przyłączyć się do naszego zespołu i pracować z nami na stoisku w ramach PortalTeam o kontakt na mail portal@portalgames.pl Jeśli znacie nasze gry, jeśli chcecie być częścią naszej ekipy na konwencie – wystarczy wysłać maila i dogadać szczegóły!

IMG_4193

 

No comments yet.

Leave Your Reply

O NAS

Portal Games jest działającym na polskim rynku od 1999 roku wydawca gier planszowych. Wśród nich znajdują się takie gry jak Robinson Crusoe, Osadnicy: Narodziny Imperium oraz Detektyw.

Administratorem danych osobowych jest Portal Games Sp. z . o. o. z siedziba w Knurowie (44- 190) ul. Sienkiewicza 13, nr KRS 0000617095, NIP 6312660554, REGON 363435596, e-mail: portal@portalgames.pl.

Szczegóły związane z przetwarzaniem danych osobowych znajdziesz tutaj Polityka prywatności.

Zobacz co u nas na tweeterze!

    Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco!

    Twoje imię (wymagane)

    Twój adres e-mail (wymagane)    Chcę otrzymywać na podany przeze mnie adres e-mail newsletter od Portal Games Sp. z o.o. (informacje handlowe o nowościach, promocjach, produktach lub akcjach specjalnych w sklepie Portal Games) zgodnie z Polityką prywatności. Wiem, że w każdej chwili mogę zrezygnować z subskrypcji.

    Administratorem danych osobowych podanych w formularzu zapisu na newsletter jest Portal Games Sp. z o.o. (KRS 0000617095). Dane osobowe będą przetwarzane w celu wysyłki newslettera na zasadach opisanych w Polityce prywatności.