Ogłaszamy Blood Rage PL!

Odyn, Ojciec Wszystkiego w swej nieocenionej mądrości wiedział o nadchodzącym Ragnaröku! Niestety nigdy nie odkrył sposobu na przezwyciężenie niszczycielskiej siły zbliżającej się do Midgardu. Pozostało już tylko kulić się ze strachu i czekać na nadciągający koniec.

Szykowaliśmy dla Was Blood Rage od października i jesteśmy niesamowicie dumni, że mogliśmy dla Was zrobić polską wersję tej gry! Dziś informujemy że wszystkie pliki trafiły do zagranicznego wydawcy. Gra powinna ukazać się w pierwszej połowie 2016 r.

W grze Blood Rage, każdy z graczy obejmuje kontrolę nad swoją własną grupą Wikingów: wojami, Jarlem i Drakkarami. Nadszedł Ragnarök i zbliża się koniec świata! To ostatnia szansa dla Wikingów, by zginąć w blasku chwały i dostąpić zaszczytnego miejsca w Walhalli u boku Odyna, a dróg do chwały jest kilka. Można łupić i zajmować tereny, miażdżyć wrogów, wypełniać misje, zwiększać siłę swojego klanu lub zginąć w walce, lub w mroku Ragnarök-u – nieuniknionego końca.

 Jednak jesteśmy w stanie podrzucić instrukcję w polskiej wersji językowej! Miłej lektury i pamiętajcie: Życie jest ulotne, ale chwała jest wieczna! Nadszedł czas, by uwolnić gniew Wikingów
 

10 komentarzy Added

Join Discussion
 1. Adrian 31 maja 2016 | Odpowiedz

  Ponawiam pytanie kiedy mozemy sie paczek spodziewac?

  • admin 22 czerwca 2017 | Odpowiedz

   Mamy nadzieję, że już dotarły 😉

 2. Wako 26 stycznia 2016 | Odpowiedz

  Czy figurki oraz karty które były dodatkami na Kickstarterze również będą dostępne w polskiej wersji?

 3. Czepialski 13 grudnia 2015 | Odpowiedz

  Na 5 stronie instrukcji jest literówka “44 małe plastikowe podstaweki”.
  Muszę o tym napisać bo przez to cała gra będzie do bani.

 4. Mac 7 grudnia 2015 | Odpowiedz

  Wiadomo jaka będzie cena blood rage i czy bede dodatki ?

 5. Jurek 7 grudnia 2015 | Odpowiedz

  Czy będą wydawane również dodatki (szczególnie dla piątego gracza) i kiedy można ich się spodziewać?

  • Mateusz 22 stycznia 2016 | Odpowiedz

   Też jestem strasznie ciekawy czy będą dodatki pl..

Leave Your Reply

O NAS

Portal Games jest działającym na polskim rynku od 1999 roku wydawca gier planszowych. Wśród znajdują się gry Robinson Crusoe, Osadnicy: Narodziny Imperium oraz Detektyw.

Administratorem danych osobowych jest Portal Games Sp. z . o. o. z siedziba w Knurowie (44- 190) ul. Sienkiewicza 13, nr KRS 0000617095, NIP 6312660554, REGON 363435596, e-mail: portal@portalgames.pl.

Szczegóły związane z przetwarzaniem danych osobowych znajdziesz tutaj Polityka prywatności.

Zobacz co u nas na tweeterze!

  Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco!

  Twoje imię (wymagane)

  Twój adres e-mail (wymagane)

  Chcę otrzymywać na podany przeze mnie adres e-mail newsletter od Portal Games Sp. z o.o. (informacje handlowe o nowościach, promocjach, produktach lub akcjach specjalnych w sklepie Portal Games) zgodnie z Polityką prywatności. Wiem, że w każdej chwili mogę zrezygnować z subskrypcji.

  Administratorem danych osobowych podanych w formularzu zapisu na newsletter jest Portal Games Sp. z o.o. (KRS 0000617095). Dane osobowe będą przetwarzane w celu wysyłki newslettera na zasadach opisanych w Polityce prywatności.