Oath – wstrzymujemy sprzedaż

Część plansz w nakładzie gry Oath została mechanicznie uszkodzona podczas kompletowania gry w fabryce. Akceptowane przez nas egzemplarze przedprodukcyjne nie miały tej wady. To sytuacja niedopuszczalna. W związku z tym zadecydowaliśmy o wycofaniu całego nakładu ze sprzedaży, by naprawić problem. Jednocześnie wykorzystamy tę okazję i naprawimy usterki w treści komponentów sygnalizowane przez społeczność graczy, tak by po powrocie na rynek każdy egzemplarz Oath był tak doskonały, jak to możliwe. Negocjujemy z wydawcą i fabryką jak najkrótszy termin przedruku i wysyłki, tak by Oath wrócił jak najszybciej do sprzedaży.

Jeśli zakupiłeś już Oath, prosimy o pilny kontakt na adres reklamacje@portalgames.pl. Pakiet naprawionych elementów wyślemy Ci natychmiast po jego otrzymaniu z fabryki.

Najmocniej przepraszamy za zaistniałą sytuację!

No comments yet.

Leave Your Reply

O NAS

Portal Games jest działającym na polskim rynku od 1999 roku wydawca gier planszowych. Wśród nich znajdują się takie gry jak Robinson Crusoe, Osadnicy: Narodziny Imperium oraz Detektyw.

Administratorem danych osobowych jest Portal Games Sp. z . o. o. z siedziba w Knurowie (44- 190) ul. Sienkiewicza 13, nr KRS 0000617095, NIP 6312660554, REGON 363435596, e-mail: portal@portalgames.pl.

Szczegóły związane z przetwarzaniem danych osobowych znajdziesz tutaj Polityka prywatności.

Zobacz co u nas na tweeterze!

    Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco!

    Twoje imię (wymagane)

    Twój adres e-mail (wymagane)    Chcę otrzymywać na podany przeze mnie adres e-mail newsletter od Portal Games Sp. z o.o. (informacje handlowe o nowościach, promocjach, produktach lub akcjach specjalnych w sklepie Portal Games) zgodnie z Polityką prywatności. Wiem, że w każdej chwili mogę zrezygnować z subskrypcji.

    Administratorem danych osobowych podanych w formularzu zapisu na newsletter jest Portal Games Sp. z o.o. (KRS 0000617095). Dane osobowe będą przetwarzane w celu wysyłki newslettera na zasadach opisanych w Polityce prywatności.