Nowe przedsprzedaże, dodruki i strona ze statusem produkcji wszystkich naszych gier

W tym miesiącu Portal Games ogłasza przedsprzedaż kilku nowych gier i dodatków oraz dodruk uwielbianej przez was gry Root wraz z rozszerzeniem. Od teraz nasze przedsprzedaże na kolejny miesiąc będziemy ogłaszać w pierwszy piątek miesiąca. Wszystkie znajdziecie na naszej nowej stronie z zapowiedziami i statusami produkcji.

Ruszyły nowe przedsprzedaże


Ruszyła przedsprzedaż nowego rozszerzenia do Monolith Arena: Golemy. Jego mechanika pozwala na wznoszczenie przez Konstruktorów mocarnych i silnych Golemów, których budowa niesie ze sobą wiele ograniczeń. W pudełku znajdują się nowe dwustrone żetony czempionów, które zamiast otrzymywania ran są uszkadzane.

Ruszyła przedsprzedaż Terrors of London. To pięknie wydana uzależniająca gra z budowaniem talii w motywach wiktoriańskiej powieści grozy. Gra przeznaczona jest dla dwóch graczy i ma duży poziom negatywnej interakcji. Każda postać dysponuje innymi umiejętnościami. Dla większej regrywalności i asymetryczności rozgrywki sprzedajemy także rozszerzenia: Słudzy Czarnej Bramy oraz Gadzi Grobowiec, dzięki któremu można grać także w 4 osoby.


W naszym sklepie dostępny jest dodruk uwielbianej przez was gry Root. Opowiadająca ona o wojnie o wpływy w Wielkim Lesie. Jest to wymagająca i dynamiczna gra strategiczna z asymetrycznymi frakcjami. Dostępne także rozszerzenie Plemiona Rzeczne, które zmieści się w dużym pudełku do gry podstawowej.

Założyliśmy stronę z listą naszych gier tuż po premierze, w transporcie, produkcji i przygotowaniu wraz z zapowiedziami gier na przyszłe miesiące. Informacje zawarte na stronie będziemy dla was aktualizowali co tydzień, dzięki czemu będziesz mógł na bieżąco sprawdzać statusy swoich ulubionych tytułów. Z łatwością przejdziesz z tej strony do ofert gier w sprzedaży i w przedsprzedaży w naszym sklepie.

No comments yet.

Leave Your Reply

O nas

Portal Games jest działającym na polskim rynku od 1999 roku wydawcą gier planszowych. Wśród naszych najsłynniejszych tytułów znajdują się gry Robinson Crusoe, Osadnicy: Narodziny Imperium oraz Detektyw.

Nasz Twitter

RT @pbookownik: #recenzjaNaPięćgwiazdek 🤓 Detektyw Sezon 1 od @Portal_pl 👍 https://t.co/HGOmWztEKP
@ChojrakTheCat Tak, miesiące temu. Aktualny status realizacji tego projektu: https://t.co/6rQIE316OK W tym tygodni… https://t.co/9RGwBaw3jW

Newsletter