Zobacz pełną rozgrywkę w fantastyczne New Frontiers od Toma Lehmanna

New Frontiers jest jednym z naszych tegorocznych hitów. Gra o Toma Lehmanna w świecie Race for The Galaxy polega na budowaniu międzygalaktycznego imperium. Każdy z graczy wybiera swoją akcję w rundzie, a dobór akcji (przypominający ten w Puerto Rico) jest jednym z najbardziej charakterystycznych elementów rozgrywki. 

Wielkie pudo napakowane komponentami zawiera stos kafli planet i technologii oraz odpowiednio wycięte dwustronne planszetki graczy, do których planety idealnie się dopasowują. Jeśli chodzi o estetykę, New Frontiers to marzenie perfekcjonistów. A nawet jeszcze nie wspomnieliśmy o pięknych Dobrach w postaci kolorowych sześcianów różnej wielkości i koloru. Wow!

Obejrzyjcie nasze video na weekend z gameplayem New Frontiers podczas tegoroczonego SPIEL.digital. Grają Joanna Kijanka i Pako.

Kup New Frontiers w naszym sklepie!

To tytuł dla wytrawnych graczy. Zapewnia wiele dróg do zwycięstwa, dynamiczną rozgrywkę, silną interakcję między graczami i ozdobiony jest fantastycznymi grafikami w klimacie science-fiction.

No comments yet.

Leave Your Reply

O nas

Portal Games jest działającym na polskim rynku od 1999 roku wydawcą gier planszowych. Wśród naszych najsłynniejszych tytułów znajdują się gry Robinson Crusoe, Osadnicy: Narodziny Imperium oraz Detektyw.

Nasz Twitter

RT @angryboardgamer: Dodatek Nie zazna spokoju, kto przeklęty do #Zombicide @Portal_pl już w poniedziałek w sklepach. Szczegóły: https://t.…
⏰Uwaga, topka komercyjna: Top gier Portalu, które znajdziesz za półdarmo w promocji na Black Week… https://t.co/bwHffln5Fp
RT @angryboardgamer: Ostatnie dni przedsprzedaży limitowanej edycji gry @Portal_pl #NeuroshimaHEX wraz z bonusami. ⏱⏱⏱ 🔥Szczegóły🔥https://t…

Newsletter