Newsy prosto z wydawnictwa Portal Games #7

Rozpoczynamy odliczanie do PortalConu! Aby umilić Wam czas oczekiwania na konwent, przygotowaliśmy dla Was ogrom fajnych materiałów. A co jeszcze ciekawego w naszym wydawnictwie?

NEWS #1 Nasza super-tajna Portalconowa premiera jest już gotowa i czeka na gości konwentu.

NEWS #2 A skoro już mowa o PortalConie, to wszystkie bilety na konwent zostały całkowicie wyprzedane (cała pula wynosiła 500 sztuk!). Jednocześnie informujemy, że nie planujemy dodruku biletów, nie posiadamy również ich dodatkowej puli. Uwaga: bilety na PortalCon nie będą sprzedawane bezpośrednio przed wejściem na konwent.

NEWS #3 W piątek 13 stycznia startujemy z akcją Czyszczenia Magazynu, która potrwa do wyczerpania zapasów (lub do zakończenia PortalConu).

NEWS #4 Egzemplarz próbny 51. UE (mass production copy) będzie gotowy do sprawdzenia.

NEWS #5 W styczniu zbliżają się dwie premiery, które zaplanowaliśmy na 26 stycznia. Pierwsza z nich to premiera dodatku do Little Town – Rzemieślnicy. Druga to pakiet dodatków do Zombicide: Dark Nights Metal Pack

NEWS #6 Portalowy sklepik już jest po inwentaryzacji i działa pełną parą. Śmiało, wpadajcie na zakupy: https://sklep.portalgames.pl/

NEWS #7 Jeżeli nie macie swojego biletu na PortalCon, a mimo wszystko chcielibyście poznać nasze plany wydawnicze bądźcie 21 stycznia na specjalnej transmisji LIVE: 

No comments yet.

Leave Your Reply

O NAS

Portal Games jest działającym na polskim rynku od 1999 roku wydawca gier planszowych. Wśród nich znajdują się takie gry jak Robinson Crusoe, Osadnicy: Narodziny Imperium oraz Detektyw.

Administratorem danych osobowych jest Portal Games Sp. z . o. o. z siedziba w Knurowie (44- 190) ul. Sienkiewicza 13, nr KRS 0000617095, NIP 6312660554, REGON 363435596, e-mail: portal@portalgames.pl.

Szczegóły związane z przetwarzaniem danych osobowych znajdziesz tutaj Polityka prywatności.

Zobacz co u nas na tweeterze!

    Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco!

    Twoje imię (wymagane)

    Twój adres e-mail (wymagane)    Chcę otrzymywać na podany przeze mnie adres e-mail newsletter od Portal Games Sp. z o.o. (informacje handlowe o nowościach, promocjach, produktach lub akcjach specjalnych w sklepie Portal Games) zgodnie z Polityką prywatności. Wiem, że w każdej chwili mogę zrezygnować z subskrypcji.

    Administratorem danych osobowych podanych w formularzu zapisu na newsletter jest Portal Games Sp. z o.o. (KRS 0000617095). Dane osobowe będą przetwarzane w celu wysyłki newslettera na zasadach opisanych w Polityce prywatności.