Newsy prosto z wydawnictwa Portal Games #6

Dzień dobry w Nowym Roku! Powoli wracamy na pełne obroty i spieszymy do Was z pierwszymi newsami. Jesteście ciekawi?

NEWS #1 Bot Factory to optymalizacyjna euro-gra, w której gracze mają za zadanie zaaranżować proces produkcji zabawkowych robotów tak, by nie zmarnować nawet ruchu. Jakby samo zapanowanie nad etapami produkcji nie było wystarczającym wyzwaniem, gracze wzajemnie podbierają sobie projekty, zasoby i dostęp do stanowisk pracy. Wszystko to pod czujnym okiem konsultantki Sandry, która wędruje po fabryce i komplikuje plany graczy. Bot Factory jest już w transporcie!

NEWS #2 Gdzie budować elektrownie wodne, jeżeli nie na najdłuższej rzece świata? Barrage: Afera na Nilu to dodatek do wielokrotnie nagradzanej, zaawansowanego ciężkiego euro, który jeszcze bardziej zwiększa regrywalność tego tytułu. Dodatek wprowadza do rozgrywki dodatkowe komponenty: nową Mapy i nowe kafle Źródeł. Wzbogaca pulę komponentów o nowe kafle Premii, Celu i Kontraktów Prywatnych, a przy grze z rozszerzeniem Projekt Leeghwatera — także o nowe kafle Prywatnej Inwestycji i Zagranicznych Zleceń. Natomiast to, czym zaskakuje najbardziej to całkowicie nowa akcja Nawadniania, bez której utrzymanie się na rynku stanie się niemożliwe.Obecnie dodatek jest już w transporcie.

NEWS #3 W tym roku powiększyliśmy pulę biletów na PortalCon. Gdyby to był rok 2020 czy 2022, biletów brakłoby już w połowie grudnia. Ale… polecamy się pospieszyć, bo już 75% miejsc z powiększonej puli zostało już wyprzedanych. 

Bilety do kupienia tutaj: https://sklep.portalgames.pl/portalcon

NEWS #4 Jesteśmy na półmetku Akcji Dodruk, w której to Wy decydujecie o powrocie niedostępnego w sklepach planszowego hitu. Biorąc udział w inicjatywie możecie zarezerwować grę i otrzymać ją ze specjalną zniżką. Jak tylko zbierzemy na nią 350 rezerwacji – zlecamy dodruk! Najbliżej decyzji o wznowieniu jest gra Najeźdźcy ze Scytii. O wszystkich dostępnych tytułach i całej akcji dowiedziecie się więcej TUTAJ.

No comments yet.

Leave Your Reply

O NAS

Portal Games jest działającym na polskim rynku od 1999 roku wydawca gier planszowych. Wśród nich znajdują się takie gry jak Robinson Crusoe, Osadnicy: Narodziny Imperium oraz Detektyw.

Administratorem danych osobowych jest Portal Games Sp. z . o. o. z siedziba w Knurowie (44- 190) ul. Sienkiewicza 13, nr KRS 0000617095, NIP 6312660554, REGON 363435596, e-mail: portal@portalgames.pl.

Szczegóły związane z przetwarzaniem danych osobowych znajdziesz tutaj Polityka prywatności.

Zobacz co u nas na tweeterze!

    Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco!

    Twoje imię (wymagane)

    Twój adres e-mail (wymagane)    Chcę otrzymywać na podany przeze mnie adres e-mail newsletter od Portal Games Sp. z o.o. (informacje handlowe o nowościach, promocjach, produktach lub akcjach specjalnych w sklepie Portal Games) zgodnie z Polityką prywatności. Wiem, że w każdej chwili mogę zrezygnować z subskrypcji.

    Administratorem danych osobowych podanych w formularzu zapisu na newsletter jest Portal Games Sp. z o.o. (KRS 0000617095). Dane osobowe będą przetwarzane w celu wysyłki newslettera na zasadach opisanych w Polityce prywatności.