Newsy prosto z wydawnictwa Portal Games #3

Przed weekendem premiera Weather Machine, dodruki kolekcji Marvel United i Tajemniczego Domostwa, grudniowe przedsprzedaże… A co Was czeka w tym tygodniu? 

NEWS #1 Już w Mikołajki organizujemy specjalny LIVE prowadzony przez Ignacego Trzewiczka, na który możecie się spodziewać masy atrakcji. Będzie licytacja charytatywna gier i gadżetów, aktualizacja planów wydawniczych (nowe ogłoszenia!), ogłoszenie zupełnie nowej inicjatywy wydawniczej Portal Games, licytacja charytatywna komiksów, ogłoszenie i zapowiedź zmian na kanale YT Portalu i dużo, dużo więcej! LIVE: https://www.youtube.com/watch?v=zc0g-92n1aI 

NEWS #2 Już w ten czwartek nadchodzi premiera “Zapomnianych Mórz”.

NEWS #3 Do wszystkich zamówień wychodzących z naszego magazynu w grudniu, dorzucamy niespodziankę.

NEWS #4 Codziennie do Świąt dokładamy niespodzianki do naszego Portalowego Kalendarza Adwentowego, które można podglądać codziennie po 15.00.

NEWS #5 W wielu pubach w całej Polsce możecie przetestować nasze premierowe gry. Jeżeli doceniacie strategię i nie obawiacie się negatywnej interakcji Virtu: Sztuka Rządzenia będzie jak znalazł. Zdjęcia pochodzą z Ponad.to w Jaworznie:

Previous slide
Next slide

NEWS #6 W miniony weekend uczesniczyliśmy w dwóch wydarzeniach: Gratislavii we Wrocławiu oraz konwencie Rzuć Kostką w Warszawie. Fotorelację zamieszczamy poniżej:

NEWS #7 Przypominamy, że w piątek wystartowaliśmy z ostatnimi preorderami w tym roku! A co wskoczyło w grudniowe przedsprzedaże? Zobaczcie na tym skrócie video:

No comments yet.

Leave Your Reply

O NAS

Portal Games jest działającym na polskim rynku od 1999 roku wydawca gier planszowych. Wśród nich znajdują się takie gry jak Robinson Crusoe, Osadnicy: Narodziny Imperium oraz Detektyw.

Administratorem danych osobowych jest Portal Games Sp. z . o. o. z siedziba w Knurowie (44- 190) ul. Sienkiewicza 13, nr KRS 0000617095, NIP 6312660554, REGON 363435596, e-mail: portal@portalgames.pl.

Szczegóły związane z przetwarzaniem danych osobowych znajdziesz tutaj Polityka prywatności.

Zobacz co u nas na tweeterze!

    Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco!

    Twoje imię (wymagane)

    Twój adres e-mail (wymagane)    Chcę otrzymywać na podany przeze mnie adres e-mail newsletter od Portal Games Sp. z o.o. (informacje handlowe o nowościach, promocjach, produktach lub akcjach specjalnych w sklepie Portal Games) zgodnie z Polityką prywatności. Wiem, że w każdej chwili mogę zrezygnować z subskrypcji.

    Administratorem danych osobowych podanych w formularzu zapisu na newsletter jest Portal Games Sp. z o.o. (KRS 0000617095). Dane osobowe będą przetwarzane w celu wysyłki newslettera na zasadach opisanych w Polityce prywatności.