Newsy prosto z wydawnictwa Portal Games #23

W tym tygodniu odliczamy dni do premiery gry Brian Boru oraz wyczekiwanego dodatku do Czerwonej Katedry i już pędzimy do Was z porcją newsów! Czym zaskoczymy w tym tygodniu? Sprawdźcie!


NEWS #1 Wilki – pod koniec tego lub w przyszłym tygodniu spodziewamy się nakładu w naszym magazynie. Cieszy nas to ogromnie!

NEWS #2 Mosaic jest w transporcie i już w drodze do Polski.

NEWS #3 Shards of Infinity dojeżdża do Polski, a my rozpoczynamy procedurę odbioru towaru.

NEWS #4 Bloodborne: Zapomniany Zamek Cainhurst oraz Bloodborne: Sen Tropiciela – rozpoczął się transport dodatków z fabryki.

NEWS #5 Brakujące koszulki na karty są właśnie przyjmowane na magazyn, Portalowa oferta lada dzień znów będzie kompletna!

Dodatkowo w tym tygodniu szykujemy się do premiery gry Brian Boru oraz dodatku do Czerwonej Katedry: Posłańcy. Jednocześnie zaplanowaliśmy masę ciekawych materiałów, w tym pełne wyjaśnienie mechaniki do gry Wilki oraz Age of Steam, nowy piątkowy felieton, piątkowe Planszówki TV i wiele więcej! Jednocześnie serdecznie zapraszamy Was do Krakowa na BookGame! Wpadnijcie i przybijcie piątki z naszą ekipą 🙂

No comments yet.

Leave Your Reply

O NAS

Portal Games jest działającym na polskim rynku od 1999 roku wydawca gier planszowych. Wśród nich znajdują się takie gry jak Robinson Crusoe, Osadnicy: Narodziny Imperium oraz Detektyw.

Administratorem danych osobowych jest Portal Games Sp. z . o. o. z siedziba w Knurowie (44- 190) ul. Sienkiewicza 13, nr KRS 0000617095, NIP 6312660554, REGON 363435596, e-mail: portal@portalgames.pl.

Szczegóły związane z przetwarzaniem danych osobowych znajdziesz tutaj Polityka prywatności.

Zobacz co u nas na tweeterze!

    Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco!

    Twoje imię (wymagane)

    Twój adres e-mail (wymagane)    Chcę otrzymywać na podany przeze mnie adres e-mail newsletter od Portal Games Sp. z o.o. (informacje handlowe o nowościach, promocjach, produktach lub akcjach specjalnych w sklepie Portal Games) zgodnie z Polityką prywatności. Wiem, że w każdej chwili mogę zrezygnować z subskrypcji.

    Administratorem danych osobowych podanych w formularzu zapisu na newsletter jest Portal Games Sp. z o.o. (KRS 0000617095). Dane osobowe będą przetwarzane w celu wysyłki newslettera na zasadach opisanych w Polityce prywatności.