Newsy prosto z wydawnictwa Portal Games #15

Cześć w marcu! Śpieszymy do Was z najnowszą porcją newsów prosto z wydawnictwa Portal Games. Jeżeli jakimś cudem ominęliście marcowe przedsprzedaże, to warto koniecznie nadrobić zaległości. A co jeszcze szykujemy dla Was w nadchodzącym tygodniu?


NEWS #1
Otrzymaliśmy i sprawdzamy próbny egzemplarz (Mass Production Sample) dla gry Wyprawa Darwina (Darwin’s Journey).

NEWS #2 Wysłaliśmy pliki dla gry Stranger Things do druku. 

NEWS #3 Transport dodruku gry God of War wyruszył w drogę do Polski.

NEWS #4 Dodruk trzeciego nakładu Ark Nova dotarł do Polski, zaś aktualnie trwają procedury przyjęcia egzemplarzy. 

NEWS #5 Dziś dociera do nas próbny egzemplarz (Mass Production Sample) dla gry Listy z Zaświatów (Phantom Ink). 

NEWS #6 Dodatkowo w tym tygodniu szykujemy pełną prezentację dla gry Dead by Daylight, nowy update Thorgala, przegląd ciekawych materiałów znalezionych na platformie BoardGameGeek dla Detektywa, wyjaśnienie mechaniki koła akcji w grze Woodcraft, zaś w piątek nie zabraknie nowego felietonu oraz Planszówek TV punktualnie o godzinie 14.00. Stay tuned!

No comments yet.

Leave Your Reply

O NAS

Portal Games jest działającym na polskim rynku od 1999 roku wydawca gier planszowych. Wśród nich znajdują się takie gry jak Robinson Crusoe, Osadnicy: Narodziny Imperium oraz Detektyw.

Administratorem danych osobowych jest Portal Games Sp. z . o. o. z siedziba w Knurowie (44- 190) ul. Sienkiewicza 13, nr KRS 0000617095, NIP 6312660554, REGON 363435596, e-mail: portal@portalgames.pl.

Szczegóły związane z przetwarzaniem danych osobowych znajdziesz tutaj Polityka prywatności.

Zobacz co u nas na tweeterze!

    Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco!

    Twoje imię (wymagane)

    Twój adres e-mail (wymagane)    Chcę otrzymywać na podany przeze mnie adres e-mail newsletter od Portal Games Sp. z o.o. (informacje handlowe o nowościach, promocjach, produktach lub akcjach specjalnych w sklepie Portal Games) zgodnie z Polityką prywatności. Wiem, że w każdej chwili mogę zrezygnować z subskrypcji.

    Administratorem danych osobowych podanych w formularzu zapisu na newsletter jest Portal Games Sp. z o.o. (KRS 0000617095). Dane osobowe będą przetwarzane w celu wysyłki newslettera na zasadach opisanych w Polityce prywatności.