Część tytułów z promocji na Black Week już wyprzedana. Spiesz się: wyprzedaż tylko do poniedziałku!

Warto się pospieszyć. Wyprzedaż na Black Week trwa tylko do poniedziałku, 30 listopada. 7 gier w naszej kolekcji objętych jest specjalną, superpromocją, a zniżki sięgają nawet powyżej 60 procent! Dodatkowo obowiązuje rabat na cały pozostały asortyment.

Wyczerpał się już nakład 50 egzemplarzy Istanbul Gry Kościanej oraz dodatkowych 25 dorzuconych w dogrywce, a także 50 sztuk gry Na sprzedaż (z 9 gier objętych superpromocją zostało 7).

Pamiętaj, że liczba pudełek poniższych gier jest limitowana. Sprzedajemy tylko po 50 sztuk gier w superpromocji. Możesz kupić tylko 1 egzemplarz każdej z poniższych gier:

Łącz zamówienia i skorzystaj z darmowej wysyłki!

Pamiętaj, że wysyłka zamówień o wartości powyżej 200 zł, jest darmowa. Promocją objęty jest cały asortymentTrwa także nasza promocja świąteczna, a w niej kupisz atrakcyjne zestawy bestsellerowych gier z gratisami i prezentami od Portal Games. 

No comments yet.

Leave Your Reply

O nas

Portal Games jest działającym na polskim rynku od 1999 roku wydawcą gier planszowych. Wśród naszych najsłynniejszych tytułów znajdują się gry Robinson Crusoe, Osadnicy: Narodziny Imperium oraz Detektyw.

Nasz Twitter

W Leśnogrodzie sypnęło śniegiem😋 #Root https://t.co/t7MtPcIrJa
💓 GRAMY CHARYTATYWNIE💓 Aukcja kończy się w poniedziałek o godz. 10.00 🙂 Więcej szczegółów 👇 https://t.co/iEUVKzM1Qk https://t.co/d6OfU1CirC
Najnowsze Planszówki TV, kto przeoczył na żywo prognozę pogody, może nadrobić zaległości... 😂… https://t.co/JAdTB4Hhqg

Newsletter