Przedsprzedaż Neuroshimy HEX! Rok Molocha zakończona, ale wciąż możesz kupić Neuroshimę RPG z bonusami!

W poniedziałek zakończyła się przedsprzedaż kolekcjonerskiej edycji Neuroshimy HEX! Rok Molocha z bonusami (popiersiem Borgo i Artbookiem). Wciąż jednak możesz kupić podręcznik do Neursohimy RPG w nowym kolekcjonerskim wydaniu z okazji Roku Molocha.

Jest to zupełnie nowe wydanie w formacie A4, w druku full color z mnóstwem grafik na wysokiej jakości papierze kredowym. Limitowana edycja 2020 egzemplarzy czeka na największych fanów Neuroshimy.

Neuroshima to kultowy system RPG, do którego podręcznik został po raz pierwszy wydany 17 lat temu. Z okazji Roku Molocha Portal Games wydaje edycję specjalną – podręcznik do Neuroshimy znany graczom z edycji 1.5, ale w zupełnie nowej oprawie.

Różnice względem edycji 1.5

  • Neuroshima RPG w wydaniu Rok Molocha ukaże się w formacie A4. To najpopularniejszy obecnie format podręczników RPG, a dzięki większemu rozmiarowi mogliśmy w środku ciekawie rozplanować dodatkowe materiały graficzne.
  • Nowy podręcznik do Neuroshimy ukaże się w wersji full color z mnóstwem grafik, które pozwolą jeszcze lepiej wczuć się w klimat postapokaliptycznej wojny z maszynami. Nie będzie to czarno-biała wersja książki, tak jak do tej pory.
  • Neuroshima RPG Rok Molocha to dużo lepszej jakości wydanie, niż poprzednie wersje podręcznika. Wydrukowany on będzie na papierze kredowym o wysokiej gramaturze.
  • Limitowana edycja 2020 egzemplarzy przeznaczona dla największych i najszybszych fanów Neuroshimy, którzy zdecydują się zamówić podręcznik w pierwszej kolejności.
  • Antologia z najlepszymi artykułami poświęconymi Neuroshimie przedrukowanymi z czasopisma Gwiezdny Pirat ukazującego się przed laty nakładem Wydawnictwa Portal. Zbiór najlepszych poradników, przygód i opisów lokacji, który nigdy dotąd nie ukazał się w formie książkowej.
  • Zasłonka Mistrza Gry
  • Karty postaci
 

No comments yet.

Leave Your Reply

O nas

Portal Games jest działającym na polskim rynku od 1999 roku wydawcą gier planszowych. Wśród naszych najsłynniejszych tytułów znajdują się gry Robinson Crusoe, Osadnicy: Narodziny Imperium oraz Detektyw.

Nasz Twitter

W Leśnogrodzie sypnęło śniegiem😋 #Root https://t.co/t7MtPcIrJa
💓 GRAMY CHARYTATYWNIE💓 Aukcja kończy się w poniedziałek o godz. 10.00 🙂 Więcej szczegółów 👇 https://t.co/iEUVKzM1Qk https://t.co/d6OfU1CirC
Najnowsze Planszówki TV, kto przeoczył na żywo prognozę pogody, może nadrobić zaległości... 😂… https://t.co/JAdTB4Hhqg

Newsletter