MP HEX 2018 – Statystyki z czerwca podczas II periodu

Oficjalne Mistrzostwa Polski w Neuroshimę HEX! 3.0 trwają w najlepsze. Kolejny gorący okres starć już za nami – nie tylko ze względu na pogodę. Podsumujmy czerwiec będący drugim z trzech miesięcy składających się na II perdiod rozgrywek. Korzystając z okazji chcielibyśmy przypomnieć wszystkim graczom, aby zabierali swoje własne armie na turnieje!

Rozegrano w usmie 144 mecze klasyfikowane na przestrzeni 6 turnieów eliminacyjnych.

Przewaga armii w poszczególnych miastach: Borgo – Zabrze, Dancer – Poznań, Stalowa Policja – Katowice, Death Breath – Rzeszów, Mephisto – Bielsko-Biała.

Ogólnie najwięcej punktów zdobyli: Moloch 80, Stalowa Policja 79, Dancer 77, Mephisto 75. Nie ma to jak mocna reprezentacja armii z podstawki, ale kolejne trzy miejsca również trzymają się mocno.

Jednak jeśli chodzi o największą liczbę pojedynków tych samych armii, to tutaj nie ma niespodzianek: tradycyjnie Borgo-Moloch. Tym razem wynik to 5:8.

W czerwcu najlepiej wypadły Vegas i Neodżungla – osiągnęły najwięcej zwycięstw.

Mephisto wciąż utrzymuje dobry % zwycięstw. W tym miesiącu wygrali 18 pojedynków na 24 rozegrane.

Stalowa Policja to 4 armia (po Borgo, Molochu i Missisipi ), która w tegorocznych eliminacjach rozegrała 100 i więcej pojedynków. Obecnie ma 49% zwycięstw. Czy zdoła prekroczyć próg 50% do końca mistrzostw?

Gratulujemy wszystkim, którzy brali udział w eliminacjach do Mistrzostw Polski. Życzymy powodzenia w dalszych turniejach! Lipiec to miesiac zamykający II period, także do boju!!!

Share this

2 komentarze

  • XVI

    W tekście jest błąd:

    „Jeśli chodzi o stosunek zwycięstw, to w czerwcu najlepiej wypadły Vegas i Neodżungla”.