Monolith Arena – integracja z Alexą oraz galeria zdjęć

W ostatnią sobotę (26.01) na Portalconie nie tylko zapowiedzieliśmy pierwszy dodatek do Monolith Arena – Akademicy – ale także zapowiedzieliśmy wdrażanie zasad do naszych gier na Alexę Amazonu. Projekt jest póki co wyłącznie w języku angielskim. Chodzi zasadniczo o to, że jeśli podczas gry macie jakiś problem, to zamiast wertować instrukcję możecie o to zapytać Alexę i ona wam odpowie. A jej baza pytań i odpowiedzi będzie aktualizowana o pojawiające się wątpliwości.

Mamy nadzieję, że jest to początek nowego trendu mającego na celu uczynić gry planszowe bardziej dostępnymi dla szerokiego grona odbiorców.

A tymczasem mamy dla was z tej okazji galerię fotografii Monolith Areny, tym razem jeszcze w wersji bez Alexy 😉

[Best_Wordpress_Gallery id=”39″ gal_title=”Monolith Arena – galeria zdjęć”]

No comments yet.

Leave Your Reply

O NAS

Portal Games jest działającym na polskim rynku od 1999 roku wydawca gier planszowych. Wśród nich znajdują się takie gry jak Robinson Crusoe, Osadnicy: Narodziny Imperium oraz Detektyw.

Administratorem danych osobowych jest Portal Games Sp. z . o. o. z siedziba w Knurowie (44- 190) ul. Sienkiewicza 13, nr KRS 0000617095, NIP 6312660554, REGON 363435596, e-mail: portal@portalgames.pl.

Szczegóły związane z przetwarzaniem danych osobowych znajdziesz tutaj Polityka prywatności.

Zobacz co u nas na tweeterze!

    Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco!

    Twoje imię (wymagane)

    Twój adres e-mail (wymagane)    Chcę otrzymywać na podany przeze mnie adres e-mail newsletter od Portal Games Sp. z o.o. (informacje handlowe o nowościach, promocjach, produktach lub akcjach specjalnych w sklepie Portal Games) zgodnie z Polityką prywatności. Wiem, że w każdej chwili mogę zrezygnować z subskrypcji.

    Administratorem danych osobowych podanych w formularzu zapisu na newsletter jest Portal Games Sp. z o.o. (KRS 0000617095). Dane osobowe będą przetwarzane w celu wysyłki newslettera na zasadach opisanych w Polityce prywatności.