Monastyr RPG

[image page_id=”2410″ column=”6″ link=”http://portalgames.pl/portalgames/pl/wp-content/uploads/2013/04/monastyr_okladka.jpg”]

[text_area page_id=”2741″ column=”6″ margintop=”0″ marginbottom=”0″]

Podręcznik podstawowy do gry fabularnej Monastyr, wydany na najwyższym poziomie, w kolorze, twardej oprawie, wydrukowany na eleganckim papierze kredowym, zilustrowany m.in. pracami Tomka Jędruszka, pracującego aktualnie dla największych wydawców gier na świecie (m.in. Fantasty Flight Games, White Wolf, Moongose Publishing).

Monastyr to gra dark fantasy, w której gracze wcielają się w role upadłych bohaterów, ludzi, którzy przed laty mieli wszystko, lecz w wyniku błędów stoczyli się na dno i upadli do roli zagubionych w świecie awanturników.

 • Recenzja w serwisie gildia rpg

Autorzy: Ignacy Trzewiczek, Michał Oracz, Marcin Blacha

Ilustracje: Tomasz Jędruszek, Radosław Gruszewicz, Marcin Sciolny

[/text_area]

No comments yet.

Leave Your Reply

O NAS

Portal Games jest działającym na polskim rynku od 1999 roku wydawca gier planszowych. Wśród znajdują się gry Robinson Crusoe, Osadnicy: Narodziny Imperium oraz Detektyw.

Administratorem danych osobowych jest Portal Games Sp. z . o. o. z siedziba w Knurowie (44- 190) ul. Sienkiewicza 13, nr KRS 0000617095, NIP 6312660554, REGON 363435596, e-mail: portal@portalgames.pl.

Szczegóły związane z przetwarzaniem danych osobowych znajdziesz tutaj Polityka prywatności.

Zobacz co u nas na tweeterze!

  Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco!

  Twoje imię (wymagane)

  Twój adres e-mail (wymagane)

  Chcę otrzymywać na podany przeze mnie adres e-mail newsletter od Portal Games Sp. z o.o. (informacje handlowe o nowościach, promocjach, produktach lub akcjach specjalnych w sklepie Portal Games) zgodnie z Polityką prywatności. Wiem, że w każdej chwili mogę zrezygnować z subskrypcji.

  Administratorem danych osobowych podanych w formularzu zapisu na newsletter jest Portal Games Sp. z o.o. (KRS 0000617095). Dane osobowe będą przetwarzane w celu wysyłki newslettera na zasadach opisanych w Polityce prywatności.