Neuroshima HEX! 3.0 Mistrzostwa Polski

Serdecznie witamy na oficjalnej stronie Mistrzostw Polski w Neuroshimie HEX!

Polska scena turniejowa Neuroshimy rozwija się dynamicznie, przyciągając coraz więcej graczy, a turnieje eliminacyjne organizowane są praktycznie w każdy weekend na terenie całej Polski. Tak jak w przypadku poprzednich odsłon, także w tym sezonie gracze staną w szranki o unikatowe nagrody, ale największą nagrodą turniejów eliminacyjnych będzie możliwość wzięcia udziału w finale! Ten, jak zwykle, odbędzie się przy okazji Portalconu, na początku przyszłego roku.


Terminy nadchodzących turniejów eliminacyjnych

DATA GODZ. MIASTO ADRES MIEJSCE
23/10/2019 11:30 - 16:30 Goleszów k Cieszyna Cieszyńska 25 Gminny Ośrodek Kultury w Goleszowie (GOK)
25/10/2019 17:00 - 22:00 Gdańsk Bolesława Krzywoustego 80-360 13 Next LVL
26/10/2019 13:00 - 17:00 Rybnik 3 Maja 11 Gamedot Rybnik
26/10/2019 16:00 - 19:00 Kraków Stawowa 61 Galeria Bronowice, lokal 109 Sklep Joker, Galeria Bronowice
01/12/2019 12:00 - 16:00 Kraków Topolowa 52 Boardowa

Nagrody w 2019 roku!

Podczas turniejów eliminacyjnych gracze będą walczyć o następujące nagrody:

  • 1 miejsce – Mata do HEXa, Armia Hegemonii z alternatywnymi, unikatowymi ilustracjami autorstwa Macieja Janika
  • 2 miejsce – Mata do HEXa
  • 3 miejsce – podajnik HEXowy
  • 4 miejsce – Orbital

W finale, najlepsi z graczy zmierzą się o tytuł Mistrza Polski, oraz będą walczyć o następujące nagrody:

  • 1 miejsce – 1000zł + nagrody rzeczowe
  • 2 miejsce – 600zł + nagrody rzeczowe
  • 3 miejsce – 300zł + nagrody rzeczowe

Ważne dokumenty


Zwycięzcy w sezonie 2018

Grzegorz Krzewski – Mistrz Neuroshimy HEX! 3.0

Adam Knera – Wicemistrz (Mistrz w sezonie 2017)

Piotr Szeklicki – trzecie miejsce


Zawodnicy zakwalifikowani do finału

MISTRZ POLSKI 2018

Grzegorz Krzewski

LISTA ZAKWALIFIKOWANYCH

  1. | Paweł Cach  | Rzeszów
  2. | Kacper Sykut  | Tczew
  3.  | Monika Buller  | Gdynia
  4. | Michał Konefał  | Dębica
  5. | Remigiusz Denda  | Stalowa Wola
  6. | Hubert Hryniewiecki  | Słupsk
  7. | Witold Kolarz  | Bielsko-Biała
  8. | Michał Garnowski  | Gdańsk
  9. | Łukasz Pryk  | Bogusława
  10. | Michał Drzewiecki  | Katowice
  11. | Filip Hołdakowski  | Warszawa
  12. | Dariusz Trzciński  | Nowa Dęba
  13. | Adam Jagoda  | Jaworzno
  14.  | Piotr Przybyszewski  |  
  15.  | Jakub Pander  | Katowice
  16. | Marcin Flis  | Nowa Dęba
  17. | Seweryn Kempa  | Mogielnica
  18. | Mateusz Pietruch  | Zakopane
  19. | Jakub Głąb| Łyczanka
  20. | Marcin Onderka | Tychy
  21. | Marcin Sawicki  | Katowice
  22. | Waldemar Żarek  | Rzeszów

LISTA DODATKOWO ZAKWALIFIKOWANYCH

Aktualna lista rezerwowych dostępna jest pod tym adresem: http://bit.ly/ListaRezerwowaHex