Massive Darkness 2 – nowa misja “Przebudzenie Niebios” gotowa do pobrania!

Nowy scenariusz “Przebudzenie Niebios” do Massive Darkness 2 już gotowy do pobrania i ogrywania!

Link do misji 👉 bit.ly/MD2_PrzebudzenieNiebios

Gdy Oświeciciele dotarli do Niebios, by zbadać, dlaczego emanowało stamtąd silne źródło Mroku, wpadli w zasadzkę przygotowaną przez samego Baalberitha. Bramy Niebios zostały zapieczętowane, a plany ostatecznego pokonania Oświecicieli zaczęto wprowadzać w życie… Teraz pozostało im tylko jedno: Uciekać!

Uwaga: do misji niezbędny jest dodatek Heavenfall.

No comments yet.

Leave Your Reply

O NAS

Portal Games jest działającym na polskim rynku od 1999 roku wydawca gier planszowych. Wśród nich znajdują się takie gry jak Robinson Crusoe, Osadnicy: Narodziny Imperium oraz Detektyw.

Administratorem danych osobowych jest Portal Games Sp. z . o. o. z siedziba w Knurowie (44- 190) ul. Sienkiewicza 13, nr KRS 0000617095, NIP 6312660554, REGON 363435596, e-mail: portal@portalgames.pl.

Szczegóły związane z przetwarzaniem danych osobowych znajdziesz tutaj Polityka prywatności.

Zobacz co u nas na tweeterze!

    Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco!

    Twoje imię (wymagane)

    Twój adres e-mail (wymagane)    Chcę otrzymywać na podany przeze mnie adres e-mail newsletter od Portal Games Sp. z o.o. (informacje handlowe o nowościach, promocjach, produktach lub akcjach specjalnych w sklepie Portal Games) zgodnie z Polityką prywatności. Wiem, że w każdej chwili mogę zrezygnować z subskrypcji.

    Administratorem danych osobowych podanych w formularzu zapisu na newsletter jest Portal Games Sp. z o.o. (KRS 0000617095). Dane osobowe będą przetwarzane w celu wysyłki newslettera na zasadach opisanych w Polityce prywatności.