Marvel United: X-Men w przedsprzedaży!

Z przyjemnością startujemy z przedsprzedażą dynamicznej gry kooperacyjnej – Marvel United: X-Men. Podobnie jak w znanej już grze, również w edycji X-Men wcielamy się w rolę ikonicznych Bohaterów Marvela współpracujących, aby powstrzymać mistrzowski plan potężnego Złoczyńcy kontrolowanego przez grę. Niestety, każdy Złoczyńca odsłania swój unikatowy Plan z kartami, które wywołują różne efekty i zagrożenia, stawiając przed graczami trudne wyzwania w danych lokacjach.

Liczba graczy: 1-5 graczy

Czas gry: 40 minut

Wiek: 14+

W nowym, samodzielnym tytule skupiamy się na profesorze Charlesie Xavierze i jego tytułowych X-Menach. Gracze mogą stworzyć drużynę, aby zmierzyć się z takimi złoczyńcami jak Juggernaut i Magneto. Jeden z graczy może także przejąć bezpośrednią kontrolę nad złoczyńcą w zupełnie nowym trybie gry.

Proste zasady, bogata strategia, łatwe przygotowanie rozgrywki, szybki czas gry, zmienna trudność, atrakcyjne ilustracje i niesamowite postacie – wszystko to łączy się w jednym pudełku, aby dostarczyć Wam najbardziej wciągających rozgrywek w uniwersum Marvela! 

A gdyby tego było mało, poza podstawową wersją gry do przedsprzedaży wkraczą trzy rozszerzenia: Blue Team, Gold Team oraz Deadpool. Pierwsze oraz drugie wprowadza tryb Drużyna przeciwko drużynie. W tym formacie gracze są podzieleni na dwie drużyny po dwóch lub trzech graczy (co oznacza, że jednocześnie może grać aż sześć osób!). Obie próbują zwyciężyć superzłoczyńcę, ale także rywalizują ze sobą o chwałę za jego pokonanie. W rozszerzeniu Blue Team przeciwnikiem jest Mister Sinister, zaś w Gold Team – Sebastian Shaw. Z kolei dodatek Deadpool daje graczom wiele sposobów na wprowadzenie nie-tak-cichego zabójcy na swoje stoły. W zestawie znajdują się trzy wersje Deadpoola. Może być bohaterem. Może być superzłoczyńcą. Może też być wyzwaniem dla bohaterów, którzy właśnie próbują uratować dzień. Wraz z nim w pudełku znajduje się Bob, agent Hydry. 

Bohaterowie, Złoczyńcy i Lokacje z Marvel United: X-Men są kompatybilne z oryginalnym Marvel United i jego zestawami rozszerzającymi. Paleta narzędzi do walki ze Złoczyńcami nigdy jeszcze nie była tak bogata! 

Przedsprzedaż: https://sklep.portalgames.pl/kategoria/przedsprzedaz

Świetnie bawiliśmy się razem z moimi synami przy Marvel United. Oni pytali, a ja im opowiadałem o tych bohaterach i łotrach, których nie znali przez co rozgrywki stawały się jeszcze ciekawsze. Z dumą patrzyłem jak mój sześciolatek, sam podejmuje decyzje, dzielnie znosi przegrane, a po porażce chce spróbować jeszcze raz. Dlatego z niecierpliwością czekamy na drużyny X-menów i walkę z Magneto, Sabretoothem i Juggernautem, a w międzyczasie przypominam sobie genezę postaci, by przygotować się na kolejne pytania w trakcie rozgrywek :)” – Krzysztof, Board Times

Najlepszą rekomendacją dla Marvel United: X-Men jest fakt, że nasz najmłodszy gracz (5 lat), bardzo lubi sięgać po ten tytuł. W momencie, gdy przyszła paczka usłyszeliśmy: O w końcu jakaś gra dla mnie! Gdy siadamy do rozgrywki bardzo się w nią angażuje. Nawet gdy przegra, chce zmierzyć się z kolejnymi wyzwaniami, które stawiają złoczyńcy.” – Kasia i Łukasz z Ogrywamy

No comments yet.

Leave Your Reply

O NAS

Portal Games jest działającym na polskim rynku od 1999 roku wydawca gier planszowych. Wśród nich znajdują się takie gry jak Robinson Crusoe, Osadnicy: Narodziny Imperium oraz Detektyw.

Administratorem danych osobowych jest Portal Games Sp. z . o. o. z siedziba w Knurowie (44- 190) ul. Sienkiewicza 13, nr KRS 0000617095, NIP 6312660554, REGON 363435596, e-mail: portal@portalgames.pl.

Szczegóły związane z przetwarzaniem danych osobowych znajdziesz tutaj Polityka prywatności.

Zobacz co u nas na tweeterze!

    Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco!

    Twoje imię (wymagane)

    Twój adres e-mail (wymagane)

    Chcę otrzymywać na podany przeze mnie adres e-mail newsletter od Portal Games Sp. z o.o. (informacje handlowe o nowościach, promocjach, produktach lub akcjach specjalnych w sklepie Portal Games) zgodnie z Polityką prywatności. Wiem, że w każdej chwili mogę zrezygnować z subskrypcji.

    Administratorem danych osobowych podanych w formularzu zapisu na newsletter jest Portal Games Sp. z o.o. (KRS 0000617095). Dane osobowe będą przetwarzane w celu wysyłki newslettera na zasadach opisanych w Polityce prywatności.