Marcin Wroński partnerem gry Tajemnicze Domostwo

Wydawnictwo Portal Games ma przyjemność ogłosić premierę nowej edycji gry Tajemnicze Domostwo. Partnerem projektu został Mistrz Kryminału – Marcin Wroński, znany z serii kryminałów z komisarzem Maciejewskim w roli głównej, autor takich powieści kryminalnych, jak „Pogrom w przyszły wtorek”, „Skrzydlata trumna”, czy „Morderstwo pod cenzurą”.

Specjalna edycja gry zawiera krótkie wprowadzające do gry opowiadanie Marcina Wrońskiego, a w wybranych punktach z grami będzie można także uzyskać specjalny, unikatowy dodatek do gry pod tytułem „Pozostawione wskazówki”.


Partnerzy i partroni akcji

Partnerem akcji jest Sieć Salonów Empik, w których odbędą się dedykowane spotkania z panem Marcinem Wrońskim. Gra została także objęta patronatem medialnym przez radio RMF Maxxx oraz portal WP.pl.


O Tajemniczym Domostwie

Tajemnicze Domostwo to gra planszowa opowiadająca o zagadkowej zbrodni sprzed lat, którą gracze będą musieli wyjaśnić. Autorami gry są Oleksandr Nevskiy oraz Oleg Sidorenko.

W grze Tajemnicze Domostwo jeden z graczy wciela się w postać ducha, którego zadaniem jest pomóc grupie śledczych rozwikłać tajemniczą zbrodnię. By zwyciężyć, gracze muszą odkryć właściwe przedmioty, miejsca i osoby powiązane ze zbrodnią. Sama rozgrywka opiera się na pięknie ilustrowanej talii kart, sile skojarzeń, dedukcji i potędze wyobraźni!

Gra świetnie sprawdza się zarówno jako rozrywka podczas romantycznego wieczoru we dwoje, jak i podczas zabawy w większym gronie. Zaproś przyjaciół i spróbujcie wspólnie rozwikłać tajemnicę nawiedzonego domostwa!

Portal Games jest polskim wydawcą tego tytułu, który sprzedał się w Polsce w nakładzie już ponad 20 tysięcy egzemplarzy!

Aby dowiedzieć się więcej o grze Tajemnicze Domostwo, zapraszamy na nową, oficjalną stronę gry pod adresem: http://tajemniczedomostwo.com/


Warszawskie Targi Książki

Oficjalna prezentacja nowej edycji gry nastąpi na najbliższych Warszawskich Targach Książki. Targi odbywają się w dniach 17-20 maja 2018 roku na stadionie PGE Narodowy, przy alejach Księcia Józefa Poniatowskiego 1 w Warszawie.

Szczególnie zapraszamy 19 maja w sobotę. Między godziną 14.00, a 15.00 na stoisku 351/G odbędzie się Spotkanie Autorskie z panem Marcinem Wrońskim, organizowane przez Portal Games. Możliwe będzie uzyskanie autografu autora.

Share this

Komentarze są wyłączone.