Majowe plany wydawnicze Portal Games

Portal Games majowe plany wydawnicze

Premiery kwietnia i zapowiedzi na maj!

Gliwice, Polska – Kwiecień 4, 2016. Portal Games ogłasza plany wydawnicze na maj 2016 – ukaże się 5 nowych produktów ze stajni Portal Games. Gliwicki wydawca przygotował tytuły zarówno dla doświadczonych graczy jak i dla osób, które dopiero zaczynają poznawać magiczny świat gier planszowych.

Tymczasem na kwiecień Portal Games przygotował:

NIET!

NIET! To innowacyjne podejście do karcianej klasyki. Co rundę zmieniają się osoby z twojej drużyny, kolor Atu, kolor Super Atu, jak i liczba punktów za zebrane Lewy!
Zagrywaj swoje najlepsze karty, próbuj odkryć zamiary przeciwników, uformuj ze swoją drużyną najlepszy sojusz i wygrywaj nawet najzimniejsze wojny! Przystępność zasad i różnorodność ruchów możliwych do zagrania w NIET! zachwyci każdego fana klasycznych gier karcianych, jak i urzeknie graczy szukających nowych wrażeń.

Planowana premiera – kwiecień 2016

 Rączki Złączki

Na festiwalu fantastyki Pyrkon premierę będzie miała nasza nowa szalona gra – Rączki Złączki. Jest to gra, w której liczy się szybkość, wyobraźnia przestrzenna oraz zręczność. Wraz z osobami ze swojej drużyny będziecie starać się zbudować słynne cuda świata takie jak Koloseum, Łuk Triumfalny, Wieżę Eiffla czy też słynne polskie budynki!

Planowana premiera – 8-10 kwiecień 2016

Heroes of Normandie

Heroes of Normandie to gra wojenna z naciskiem na silną fabułę i przygodowy charakter scenariuszy. Aby oddać filmową atmosferę autorzy znacząco podkręcili tempo standardowych gier wojennych, zawarli w tej grze wszystko, czego potrzeba, aby nawet najzwyklejszy ruch jednostki uczynić rajdem pełnym ekscytujących eksplozji! Podczas rozgrywki gracze wcielają się w role dowódców sił niemieckich oraz amerykańskich. Dzięki unikatowemu, niesamowicie prostemu systemowi tworzenia rozpisek armii oraz wprowadzeniu zasady „Fog of war” Heroes of Normandie jest niezwykle wciągającą grą typu skirmish!W pudełku znajdziemy 10 różnych scenariuszy, dzięki którym weźmiemy udział w typowo filmowych bataliach wojennych!

Planowana premiera – 6 kwiecień 2016

Na maj Portal Games przygotował na polski rynek następujące tytuły:

Heroes of Normandie – dodatki!

Dwa duże dodatki do Heroes of Normandie. Pierwszym jest zestaw U.S. Army Box, w którym znajdziecie 3 nowe jednostki (Recon Platoon, Sherman Platoon i Weapon Platoon), Dowódzców (Artillery, Smoke, Directives i wiele więcej…), 3 nowych Bohaterów, 15 drewnianych bloczków rozkazu, 2 kości dla Czwartej Dywizji Piechoty.
Drugim zestawem jest German Army Box, w którym znajdziecie 3 nowe jednostki (Panzergrenadiere, Sturmpioniere, Panzergruppe), Dowódzców (Artillery, Airstrike, Smoke, Directives i wiele więcej…), 2 nowych Bohaterów 5 drewnianych bloczków rozkazu, 2 kości dla Panzer-Lehr-Division.

Planowana premiera – maj 2016

 

Osadnicy: Narodziny Imperium – Trzej Przyjaciele z Boiska!

Drugi pakiet imperialny do słynnej na całym świecie gry karcianej Osadnicy: Narodziny Imperium. Ten Pakiet Imperialny wprowadza do gry mechanikę zestawów. Dzięki niej budując w swoim Imperium zestaw trzech kart w jednym kolorze, będziesz mógł osiągnąć dodatkowe korzyści i uzyskasz nowe sposoby na zdobywanie punktów zwycięstwa.
W pudełku znajdziecie 67 kart, w tym: 13 kart zwykłych, 10 kart rzymskich, 10 kart egipskich, 10 kart barbarzyńców, 10 kart japońskich,10 kart atlantydzkich i 4 karty do gry jednoosobowej.

Planowana premiera – maj 2016

 

51. Stan: Master Set

Stan to gra karciana osadzona w uniwersum Neuroshimy, bestsellerowej gry fabularnej wydawnictwa Portal. Gracze wcielają się w role przywódców jednej z czterech frakcji. Premiera została zaplanowana na 25 maja tego roku. Jest to premiera światowa więc zarówno wersja polskojęzyczna jak i anglojęzyczna będzie dostępna w tym samym dniu. Wciąż trwa przedsprzedaż 51. Stan: Master Set. Zapraszamy do zapoznania się z produktem pod tym adresem.

Planowana premiera – 25 maj 2016

 

Okładka niemieckiej wersji gry

Bongo

Jeszcze w maju za sprawą wydawnictwa Portal Games pojawi się gra autorstwa Bruno Faiduttiego.
Bongo jest idealną grą familijną dla całej rodziny, podobną do znanych gier na rynku takich jak Duszki, Set czy też Voodo. Podczas rozgrywki gracze starają się sfotografować odpowiednie zwierzęta. Wszystko opiera się o rzut kośćmi i poprawnych wydedukowaniu, które zwierzę powinniśmy uwiecznić na naszym zdjęciu. Polska wersja gry Bongo otrzyma od wydawnictwa Portal Games odświeżoną ilustrację na okładce.

Planowana premiera – maj 2016

O Portal Games
Portal Games jest wydawcą wielu nagradzanych gier takich jak: Osadnicy: Narodziny Imperium, Stronghold, Poprzez Wieki, Dziedzictwo, Robinson Crusoe czy Neuroshima Hex. Firma została założona w 1999r i w ciągu ostatnich lat Portal Games stał się jednym z najbardziej renomowanych europejskich wydawców gier planszowych. Dzięki ich poświęceniu powstają gry wysokiej klasy – gry z charakterem!

Share this

2 komentarze