Zamów Loot Box i ciesz się unikatowymi dodatkami!

Fani Portalu! Mamy dla was prawdziwą gratkę – unikatowe, dostępne tylko tu i teraz promoski do sześciu gier Portal Games! Oferta jest limitowana – mamy dla was tylko 200 pudełek, także nie zwlekajcie z zamówieniem. Loot Box to nasze pudełko z niespodziankami dla was – ale jego zawartość zdradzimy wam już teraz, abyście nie musieli kupować kota w worku 😉

Loot Box zawiera promoski, mini-dodatki i gadżety do następujących tytułów: Robinson Crusoe: Przygody Na Przeklętej Wyspie, Artefakty Obcych, Osadnicy: Narodziny Imperium, 51. Stan, Neuroshima HEX! 3.0 oraz Cry Havoc. Poniżej znajdziecie szczegóły na temat każdego z dodatków.

A dodatkowo, cały Loot Box można zamówić z darmową dostawą!

W marcu 2019 ukaże się Robinson Crusoe: Opowieści Niesamowite, a to świetna okazja do odświeżenia sobie gry i zmierzenia się z zupełnie nowym scenariuszem! Loot Box zawiera czternasty już scenariusz, który pozwoli przeżyć ci kolejną przygodę na przeklętej wyspie! Ale to nie wszystko, co dobrego czeka na fanów Robinsona…

Ten dodatek będzie sprzedawany osobno w 2019 roku, za 8 zł plus koszty wysyłki.

Gratka dla prawdziwych kolekcjonerów, drewniane, rzeźbione piony również stanowią zawartość Loot Boxa! Każdej rozgrywce Robinsona nadadzą dodatkowego stylu i tego klimatu vintage 😉

Dowiedz się więcej na temat Rzeźbionych pionów z tego artykułu Ignacego Trzewiczka!

Ten dodatek będzie sprzedawany osobno w 2019 roku, za 30 zł plus koszty wysyłki.

Potężne karty w Osadnikach warto jest zbierać, kumulować i budować na ich podstawie swój silniczek, wykręcać combosy po kilkadziesiąt punktów… A w Loot Boxie znajdziecie 4 zestawy kart w wersji panoramicznej dla wszystkich czterech podstawowych frakcji. Nie tylko zapewnią wam korzyści mechaniczne, ale będą świetnie prezentować się na stole. Są doskonałe do szpanowania przed przeciwnikiem – tylko pamiętajcie, aby zabezpieczyć się przez ewentualną napaścią!

Ten dodatek będzie sprzedawany osobno w 2019 roku, za 9 zł plus koszty wysyłki.

Nie zapomnieliśmy o fanach Sci-Fi! Powiększ swoją kolekcję dodatków do Cry Havoc o nowy zestaw kryształków. Nie są to zwykłe kryształy – wprowadzają do gry nowe zasady zmieniające aspekt strategiczny. Przed rozpoczęciem rozgrywki rozkłada się je jako dodatkowe kryształy na planszy. Jeden ich rodzaj obniża wartość danego obszaru, drugi ją zwiększa. Zmiana wartości obszarów wymagać będzie zupełnie innej strategii podczas gry!

Ten dodatek będzie sprzedawany osobno w 2019 roku, za 20 zł plus koszty wysyłki.

Jeśli planeta York to za mało, możecie eksplorować inne zakątki wszechświata – Loot Box zawiera nowe kafle – zestaw planet Obcych, które pozwolą ci zyskać unikatowe zasoby i zapewnią ważną przewagę w wyścigu o dominację galaktyki!

Przeczytaj instrukcję do tego dodatku (PDF)

Ten dodatek będzie sprzedawany osobno w 2019 roku, za 10 zł plus koszty wysyłki.

Dla fanów postapokaliptycznych pustkowi i świata pełnego krwiożerczych mutantów i zbuntowanych maszyn mamy coś specjalnego – ostatnich obrońców ludzkości, bastion strażników i porządku, armię Posterunku z alternatywnymi ilustracjami!

Ten dodatek będzie sprzedawany osobno w 2019 roku, za 30 zł plus koszty wysyłki.

Ale to nie wszystko, co oferujemy wam w walce o przetrwanie w powojennych Stanach Zjednoczonych. Dzięki Loot Boxowi staniesz się także posiadaczem maty stworzonej specjalnie na potrzeby rozgrywki w 51. Stan! Nie tylko ułatwi rozgrywkę, organizację kart na stole i powstrzyma je przed ścieraniem, jeśli nie korzystasz z koszulek, ale też doda rozgrywce mnóstwo klimatu dzięki zawartym ilustracjom.

Rozmiar maty: 61x32cm

Ten dodatek będzie sprzedawany osobno w 2019 roku, za 70 zł plus koszty wysyłki.


W sumie wszystkie powyższe dodatki kosztowałyby osobno 177zł! Możesz zamówić je już teraz za jedyne 89,95 zł! Oszczędzasz ponad 87 zł plus koszty wysyłki!

Zamów Loot Box z darmową wysyłką już teraz! Oferta limitowana (tylko 200 sztuk)! Wysyłka w grudniu 2018!