Listopadowe Premiery Portalu

 

Nie tylko Istanbul: Gra Kościana i Pierwsi Marsjanie: Przygody na Czerwonej Planecie! Mamy dla was też kolejne premiery – Czółko i Artefakty Obcych!


Premiera Alien Artifacts – Artefakty Obcych 29 listopada 2017

Długo wyczekiwana gra sci-fi Alien Artifacts, w polskiej wersji językowej znana jako Artefakty Obcych, zgodnie z zapowiedzią ma swoją premierę w listopadzie – a konkretnie już za niewiele ponad tydzień, 29 listopada 2017. Wszyscy, którzy zamówili swoje egzemplarze w przedsprzedaży mogą spodziewać się ich w okolicach weekendu – powinny dotrzeć przed premierą.

Zagraj w Artefakty na Pionku!

Tymczasem w najbliższy weekend odbędzie się też 28 Pionek, podczas którego będzie można również zagrać w Artefakty Obcych! A także kupić przedpremierowo swój własny egzemplarz!


Premiera Czółka na Pionku – 25-26 listopada 2017

Wyśmienita, prosta i dająca mnóstwo satysfakcji imprezowa gra Czółko na podstawie znanej ze smartphonów aplikacji zawita do nas podczas 28 Pionka! To także oficjalna, ogólnopolska premiera, także gra będzie dostępna do kupienia także w naszym sklepie internetowym i u innych dystrybutorów! Czółko to świetny pomysł na prezent, zwłaszcza, jeśli chcecie ubarwić sobie świętowanie różnych nadchodzących okazji, na przykład sylwestra.


Premiera Pierwszych Marsjan już jutro!

Pierwsi Marsjanie: Przygody na Czerwonej Planecie Premiera

Już jutro premiera długo wyczekiwanego, duchowego spadkobiercy Robinsona Crusoe – Pierwsi Marsjanie: Przygody na Czerwonej Planecie, jedna z największych gier Portalu. Przewidujemy, że będzie to tytuł, który zostanie z nami przez długie lata, przede wszystkim dzięki aplikacji wspierającej. Nie przegapcie swojej szansy na podróż na Marsa już teraz!


Premiera Istanbul: Gra Kościana już jutro!

Stań się Mistrzem Gildii Kupieckiej i zmierz się z innymi fanami kościanej wersji klasycznej eurogry z rodziny Istanbul! Oficjalna ogólnopolska premiera już jutro, 22 listopada 2017!

Share this

Komentarze są wyłączone.