Królestwa Północy prezentacja klanów – Panuk

Klany Inuitów to dwie różne ścieżki podczas prac.

Podczas prac nad klanami Inuitów obraliśmy dwie różne ścieżki. Klan Panuk dąży do stabilnego rozwoju swoich ziem, Nanurjuk zaś wykorzystuje odkryte ziemie, by następnie porzucić je i wykorzystać następne tereny. Klanowi Panuk najbliżej do standardowych Osadników, to klan bazujący na otrzymywaniu punktów za konkretne typy kart, podczas gdy Nanurjuk stawia na ciągłą zmianę swojego Imperium.

Klan Panuk często wykonuje akcję Eksploracji — dociągają oni kolejne karty ze swojej talii, aby zdobyć brakujące elementy układanki. Talia opiera się na trzech podstawowych grupach kart. Pierwsza z nich to podstawowy zestaw lokacji spiętych ze sobą tematycznie. Budują one bazowy silnik talii i układają się w zestawy zgodnie z mechaniką set collection. Występują w czterech różnych typach, które możemy kolekcjonować.

Drugą grupę stanowią Igla, których zdolności mogą wzmacniać zebrane zestawy. Każda lokacja z Iglo jest kartą typu Cecha, która daje nam bonusy przez całą rozgrywkę.

Trzecią grupą są karty Rozdroży. Pozwalają ona na zdobywanie punktów za określone Surowce oraz co najważniejsze — posiadają Bonus za Zbudowanie, który da nam Punkty za wybudowanie kart określonego typu!

Share this

Jeden komentarz

  • Jasa Pembuatan Skripsi

    I do believe all of the ideas you’ve presenyed in your post.
    They are very convincing and will certainly work. Nonetheless, the posts are too short for novices.

    Could you please lengthen them a little from subsequent
    time? Thank you for the post.

Zostaw komentarz